Pełnia Ksiezyca

i

Autor: Pixabay Pełnia Księżyca. Tego nie rób w trakcie pełni, bo pożałujesz

Pełnia Księżyca. Tego nie rób w trakcie pełni, bo pożałujesz

2021-03-30 14:24

Pełnia Księżyca ma ogromny wpływ na ludzi. Większość z nas cierpi wtedy na bezsenność i odczuwa niepokój. Często nawet, kiedy nie zdajemy sobie sprawy z tego, ze ziemski satelita wchodzi w kolejna fazę odczuwamy jego silną energię. Dlatego podczas pełni lepiej nie poddawać się żadnym zabiegom ani operacjom. Czego jeszcze nie robić podczas pełni Księżyca?

Każda pełnia Księżyca niesie za sobą inną energię. W zależności od znaku zodiaku w jakim się znajduje sprawia, że czujemy podekscytowanie, pragnienie spokoju lub chęć działania. Jednak żeby dobrze wykorzystać moc pełni Księżyca warto wiedzieć czego w tym czasie nie robić, by później nie żałować. O ile nów jest dobrym czasem kreślenia planów, o tyle pełnia służy raczej refleksji i odpoczynkowi. W tym czasie możemy być rozdrażnieni, emocjonalni i rozkojarzeni, dlatego warto znać kilka zasad, które pomogą nam przejść przez ten okres, bez większych problemów.

ZOBACZ TEŻ: Trzy rytuały na Pełnię Robaczego Księżyca. Zapal niebieską świecę i zobacz, co się stanie

Czego nie robić podczas pełni Księżyca?

1. Nie zaczynaj nic nowego

Do snucia planów i kreślenia mapy marzeń najlepszy jest nów. To właśnie wtedy kiedy Księżyca przybywa mamy mnóstwo energii do działania, to czas siewu. Pełnia Księżyca wpływa na nas niekiedy destrukcyjnie. Dopadają nas leki, działamy pod wpływem emocji i trudno nam ocenić słuszność decyzji. Dlatego w tej fazie skup się na oczyszczaniu myśli i odpoczynku, a z rozpoczynaniem nowych wyzwań poczekaj.

2. Trzymaj nerwy na wodzy

Pełnia Księżyca zdecydowanie wpływa na relacje między ludzkie. Sprawia, że łatwiej dajemy upust swoim emocjom, niekoniecznie w przemyślany sposób. Wszystko co nas wtedy spotyka odczuwamy intensywniej niż podczas innych faz Księżyca. Nietrudno wtedy o konflikt pomiędzy nami a bliskimi. Ta silna energia sprawie, że o wiele łatwiej wyrażamy sądy na temat innych ludzi. Mamy skłonności do obrażania, obmawiania i pouczania. Dlatego warto trzymać nerwy na wodzy. Zanim cokolwiek zrobimy weźmy trzy głębokie oddechy, bo przez nieuwagę możemy powiedzieć coś, czego długo będziemy żałować.

3. Nie krytykuj i nie uciekaj od emocji

Pełnia Księżyca wyostrza zmysły, sprawia, że jesteśmy bardziej krytyczni nie tylko wobec innych ale także i siebie. Dlatego spróbuj w tym czasie wykazać się większą empatią. Nie uciekaj nawet od najgorszych myśli. Nazwij je, spisz na kartce, która później spalisz w płomieniu białej świecy. Taki rytuał podziała oczyszczająco.

Kasia Cichopek gotuje wegański żurek

QUIZ. Jak dużo wiesz o seksie? Sprawdź swoją wiedzę seksualną i oczaruj partnera

Pytanie 1 z 10
Jaka jest średnia długość penisa we wzwodzie?