Świeca

i

Autor: Gerd Altmann/Pixabay

Trzy rytuały na Pełnię Robaczego Księżyca. Zapal niebieską świecę i zobacz, co się stanie

2021-03-24 14:47

Pełnia księżyca w marcu nazywana jest Pełnią Robaczego Księżyca. Zjawisko będzie można obserwować w niedzielę, 28 stycznia o godzinie 20:48. Trzecia pełnia w 2021 roku będzie w znaku Wagi. To doskonały czas na poukładanie spraw i pożegnanie się z tymi, które powodują brak harmonii w życiu. Czas na miłość i odrodzenie! Księżyc będzie nam sprzyjał, a żeby w pełni wykorzystać jego moc warto zapalić niebieską świecę, wziąć kąpiel w soli i zastanowić się nad związkiem. Poznaj trzy rytuały na pełnię Księżyca w marcu.

Rytuały księżycowe towarzyszyły już Słowianom. Odprawianie modłów przy blasku pełni uważano za niezbędną, ważną część każdego cyklu ziemskiego satelity. Dziś te praktyki wracają do łask. Odkrywamy moc drzemiącą w naturze. Rytuały na pełnię Księżyca służą refleksji, odpoczynkowi ale i działaniom. Każda pełnia jest inna i każda niesie nową energię. Marcowa pełnia Księżyca w Wadze da nam poczucie harmonii i odrodzenia. Jak pożegnać wszystko co nam nie służy?

ZOBACZ TEZ: Zbliża się Pełnia Robaczego Księżyca 2021 – przygotuj się na zmiany! Kiedy jest pełnia w marcu i dlaczego to czas na miłość?

Oto trzy rytuały na pełnię Księżyca w marcu:

1. Pełnia Księżyca w marcu 2021. Zapal niebieską świecę

Najbliższa pełnia Księżyca w znaku Wagi sprawi, że poczujesz silną potrzebę harmonii. Uwypuklą się sprawy rodzinne. Możesz nie mieć ochoty na zagłębianie się w małżeństwo lub partnerskie relacje, ale warto to zrobić właśnie teraz. Zadać sobie pytanie czego potrzebujesz i nie bać się emocji, które wypłyną, choć nie zawsze będą dobre. Podczas niedzielnej pełni zapal niebieską świecę, która symbolizuje wewnętrzny spokój i mądrość. Niesie też inspiracje, prawdę i uzdrawianie również duchowe. Rozpal płomień ją z intencją na odnalezienie równowagi w związku, miłości do siebie i bliźnich. Świeca musi wypalić się do końca. Zerkaj na nią co jakiś czas i myśl o wypowiedzianej intencji. Rozwiązanie przyjdzie w ciągu najbliższych dni.

2. Pełnia Księżyca w marcu 2021. Kąpiel w soli

Sól od wieków jest używana w rytuałach oczyszczania zarówno pomieszań jak i ludzi. Podobnie zresztą, jak woda. Podczas marcowej pełni - jeśli masz taka możliwość – weź ciepłą kąpiel z dodatkiem soli morskiej lub himalajskiej. Spróbuj się odprężyć i pomyśl, które relacje z otoczeniem sprawiają, że czujesz się dobrze, a które wprowadzają niepokój. „Złap” te, które ci nie służą i w miarę możliwości usuń ze swojego życia, lub postaraj się ograniczyć kontakty z toksycznymi ludźmi. To trochę, jak wiosenne porządki w domu – twoim domu, jakim jest ciało i umysł. Przygotuj się na nowe wyzwania z czystą i dobrą energią.

ZOBACZ TEŻ: To jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie. Nie uwierzysz z kim się przyjaźnił

3. Pełnia Księżyca w marcu 2021. Afirmacje na pełnię w Wadze

Pełnia Księżyca w marcu będzie doskonałym czasem na spisanie afirmacji dotyczących zarówno sfery duchowej, jak i materialnej. Zastanów się czego potrzebujesz teraz najbardziej mając na uwadze energię Wagi, która dodatkowo wzmocni przekaz. Spisz afirmacje i powtarzaj je każdego dna kilka razy przez najbliższe dwa tygodnie. Oto przykłady: „Wiem, że równowaga i miłość są podstawą mojego życia”,  „Żyje w równowadze i zgodzie ze sobą”,  „Kocham siebie i dzielę się miłością z innymi”, „Lubię swoje życie i pracę, która pozwala mi realizować marzenia”.

Modne dekoracje na Wielkanoc

QUIZ. Polskie przysłowie niejedno ma imię. Same klasyki, ale kompletu się nie spodziewaj!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. "Jak Kuba Bogu tak Bóg..."