Trzy rytuały na Pełnię Robaczego Księżyca. Zapal niebieską świecę i zobacz, co się stanie

2021-03-24 14:47 Julia Lindi
Świeca
Autor: Gerd Altmann/Pixabay

Pełnia księżyca w marcu nazywana jest Pełnią Robaczego Księżyca. Zjawisko będzie można obserwować w niedzielę, 28 stycznia o godzinie 20:48. Trzecia pełnia w 2021 roku będzie w znaku Wagi. To doskonały czas na poukładanie spraw i pożegnanie się z tymi, które powodują brak harmonii w życiu. Czas na miłość i odrodzenie! Księżyc będzie nam sprzyjał, a żeby w pełni wykorzystać jego moc warto zapalić niebieską świecę, wziąć kąpiel w soli i zastanowić się nad związkiem. Poznaj trzy rytuały na pełnię Księżyca w marcu.

Rytuały księżycowe towarzyszyły już Słowianom. Odprawianie modłów przy blasku pełni uważano za niezbędną, ważną część każdego cyklu ziemskiego satelity. Dziś te praktyki wracają do łask. Odkrywamy moc drzemiącą w naturze. Rytuały na pełnię Księżyca służą refleksji, odpoczynkowi ale i działaniom. Każda pełnia jest inna i każda niesie nową energię. Marcowa pełnia Księżyca w Wadze da nam poczucie harmonii i odrodzenia. Jak pożegnać wszystko co nam nie służy?

ZOBACZ TEZ: Zbliża się Pełnia Robaczego Księżyca 2021 – przygotuj się na zmiany! Kiedy jest pełnia w marcu i dlaczego to czas na miłość?

Oto trzy rytuały na pełnię Księżyca w marcu:

1. Pełnia Księżyca w marcu 2021. Zapal niebieską świecę

Najbliższa pełnia Księżyca w znaku Wagi sprawi, że poczujesz silną potrzebę harmonii. Uwypuklą się sprawy rodzinne. Możesz nie mieć ochoty na zagłębianie się w małżeństwo lub partnerskie relacje, ale warto to zrobić właśnie teraz. Zadać sobie pytanie czego potrzebujesz i nie bać się emocji, które wypłyną, choć nie zawsze będą dobre. Podczas niedzielnej pełni zapal niebieską świecę, która symbolizuje wewnętrzny spokój i mądrość. Niesie też inspiracje, prawdę i uzdrawianie również duchowe. Rozpal płomień ją z intencją na odnalezienie równowagi w związku, miłości do siebie i bliźnich. Świeca musi wypalić się do końca. Zerkaj na nią co jakiś czas i myśl o wypowiedzianej intencji. Rozwiązanie przyjdzie w ciągu najbliższych dni.

2. Pełnia Księżyca w marcu 2021. Kąpiel w soli

Sól od wieków jest używana w rytuałach oczyszczania zarówno pomieszań jak i ludzi. Podobnie zresztą, jak woda. Podczas marcowej pełni - jeśli masz taka możliwość – weź ciepłą kąpiel z dodatkiem soli morskiej lub himalajskiej. Spróbuj się odprężyć i pomyśl, które relacje z otoczeniem sprawiają, że czujesz się dobrze, a które wprowadzają niepokój. „Złap” te, które ci nie służą i w miarę możliwości usuń ze swojego życia, lub postaraj się ograniczyć kontakty z toksycznymi ludźmi. To trochę, jak wiosenne porządki w domu – twoim domu, jakim jest ciało i umysł. Przygotuj się na nowe wyzwania z czystą i dobrą energią.

ZOBACZ TEŻ: To jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie. Nie uwierzysz z kim się przyjaźnił

3. Pełnia Księżyca w marcu 2021. Afirmacje na pełnię w Wadze

Pełnia Księżyca w marcu będzie doskonałym czasem na spisanie afirmacji dotyczących zarówno sfery duchowej, jak i materialnej. Zastanów się czego potrzebujesz teraz najbardziej mając na uwadze energię Wagi, która dodatkowo wzmocni przekaz. Spisz afirmacje i powtarzaj je każdego dna kilka razy przez najbliższe dwa tygodnie. Oto przykłady: „Wiem, że równowaga i miłość są podstawą mojego życia”,  „Żyje w równowadze i zgodzie ze sobą”,  „Kocham siebie i dzielę się miłością z innymi”, „Lubię swoje życie i pracę, która pozwala mi realizować marzenia”.

Modne dekoracje na Wielkanoc
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze