Świat według Bundych wraca jako animacja. Powróci oryginalna obsada

2022-05-17 12:03
Świat według Bundych powraca
Autor: materiały prasowe "Świat według Bundych" powraca

Świetna wiadomość dla fanów „Świata według Bundych”. Kultowy serial doczeka się odnowionej wersji! Tym razem będziemy oglądać przygody bohaterów w formie animowanej. W serialu pojawi się oryginalna obsada. Sprawdź szczegóły nadchodzącej produkcji.

„Świat według Bundych” powraca! Tym razem serial ukaże się w formie animowanej. Jeszcze nie wiadomo, która platforma zdecyduje się na wykupienie praw do nowej wersji tego hitu telewizyjnego.

Informację o pracy nad nową formą podało Sony Pictures Television, które pracuje nad nią już od roku. Obsada nowej wersji serialu, opierać się będzie na aktorach z pierwowzoru. Powróci: Katey Sagal (Peggy), Ed O'Neill (Al), David Faustino (Bud) i Christina Applegate (Kelly).

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy odnowiony „Świat według Bundych” przyjmie formę kontynuacji oryginału, czy też rebootu. Wiadomo natomiast, iż showrunnerem produkcji został jest Alex Carter – producent wykonawczy znany przede wszystkim z „Family Guya”.

„Świat według Bundych” to jeden z najdłużej emitowanych seriali w historii telewizji. Od 1987 do 1997 roku widzowie mogli zobaczyć na ekranach aż 11 sezonów show. W Ameryce emitowano go na stacji Fox, natomiast w Polsce – na Polsacie.

Sonda
Świat według Bundych wraca jako animacja. To dobry pomysł?
Romans Jakuba i Kasi rozwinie się w zaskakującym kierunku. Nikt tego nie przewidział!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE