Sztuka w galerii handlowej? Tutaj to możliwe

2021-07-26 17:07
Galeria Młociny
Autor: Zarząd Dróg Miejskich Galeria Młociny

W dzisiejszych czasach sztuka coraz częściej i odważniej łączy się z naszym codziennym życiem i przyziemnymi wydarzeniami. Galeria Młociny to najnowocześniejszy obiekt handlowy w Warszawie znany z licznych, nieszablonowych inicjatyw przygotowanych z myślą o odwiedzających ponownie urozmaica bogatą już ofertę zakupową. Tym razem na warszawskich Bielanach zadebiutowały dzieła niezwykle utalentowanych artystów! Swoje drzwi dla klientów stołecznego centrum handlowego otworzyła właśnie galeria sztuki współczesnej ToTuart.

O tym, że Galeria Młociny to nie tylko miejsce handlu, lecz przede wszystkim życia społecznego nie trzeba nikogo przekonywać. Industrialna strefa gastronomiczna oferująca smaki z przeróżnych zakątków globu, zielony taras z ładnym widokiem na stolicę, słynne Dechy, na których odbywają się kultowe potańcówki, liczne warsztaty, koncerty i zajęcia sportowe to zaledwie nieliczne z niespodzianek przygotowanych z myślą o odwiedzających. Jak się okazuje, powodów do odwiedzin wciąż przybywa, a na Bielanach zadebiutowała właśnie galeria sztuki współczesnej. Show room ToTuart znajdujący się na pierwszym piętrze centrum handlowego oferuje dzieła niezwykle utalentowanych artystów. W przestrzeni udostępniane są obrazy, rzeźby, ceramika, grafiki, rysunki oraz fotografie. Sztuka na Bielanach z pewnością jeszcze bardziej urozmaici bogatą już ofertę zakupową obiektu! I to w wyjątkowym, artystycznym stylu!

Galeria Młociny niezmiennie pozostaje miejscem różnorodnej oferty zakupowej, usługowej i rozrywkowej. To właśnie tu zadebiutowały takie marki jak Primark, Modivo czy Bazar Miejski – pierwszy w Polsce second-hand znajdujący się w centrum handlowym. Cieszymy się z każdego debiutu i jesteśmy dumni, że nieustannie poszerzamy grono najemców, oferując naszym klientom bogaty wachlarz usług pod jednym dachem. Niewątpliwie galeria sztuki ToTuart to wspaniałe urozmaicenie oferty naszego obiektu i kolejny powód, by na zakupy wybrać się właśnie do Galerii Młociny – mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Młociny.

Galeria ToTuart współpracuje zarówno z młodymi, obiecującymi artystami, jak i twórcami o ugruntowanej pozycji takimi jak Edward Dwurnik, Oskar Zięta oraz Rafał Olbiński, oferując sztukę kolekcjonerską oraz dekoracyjną. Coś dla siebie znajdą tu zarówno kolekcjonerzy dzieł i osoby szukające prezentu lub wartościowego obrazu do salonu, jak i wszyscy ci, którzy pragną stworzyć wyjątkowy klimat w swoim domu i na co dzień otaczać się pięknem. Osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia w budowaniu kolekcji, mogą liczyć na wsparcie i pomoc w decyzji wykwalifikowanych doradców, którzy udzielą na miejscu odpowiedzi na wszelkie pytania i przedstawią aktualną ofertę, by na podstawie wytycznych pomóc dokonać satysfakcjonującego wyboru. Co więcej, ToTuart oferuje również m.in. specjalne programy współpracy z architektami wnętrz oraz dekoratorami, darmowe wizualizacje prac artystów we wnętrzach klientów, wypożyczanie dzieł sztuki, przygotowanie dedykowanych, unikalnych suwenirów biznesowych, a także doradztwo inwestycyjne w zakresie zakupu i obrotu dziełami sztuki.

Źródło: materiały prasowe

Galeria Młociny
Autor: Materiały prasowe
Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE