Te 3 znaki zodiaku to NAJLEPSI kochankowie! Nie wypuszczaj ich z łóżka

2021-02-14 12:37
ZAJAWKA KOCHANKOWIE HOROSKOP
Autor: Redakcja SE

Seks to jedno z najprzyjemniejszych doznań, nawet psycholodzy podkreślają, że w związkach potrafimy dobierać się pod względem erotycznych preferencji. Natura tak nas stworzyła, że jedni są wprost urodzonymi kochankami, inni zaś w łóżku radzą sobie o wiele gorzej. Jakie znaki zodiaki potrafią rozgrzać atmosferę, a seks z nimi to istny wulkan rozkoszy? Tych znaków z zodiaku nie wypuszczaj z łóżka.

Czasami nasze umiejętności i cechy charakteru, które mogą być przydatne podczas seksu  wydają się być zapisane w gwiazdach, Ostatnio pisaliśmy o znakach zodiaku, z którymi istnieje ryzyko, że łóżkowe zabawy okażą się klapą, a nasz partner będzie myślał tylko o sobie. Tym razem przedstawiamy znaki, które urodziły się pod prawdziwie szczęśliwą gwiazdą, jeżeli chodzi o życie erotyczne. Twój partner jest w tej grupie? Masz szczęście, wasz seks może okazać się niekończącą się przyjemnością.

Te znaki zodiaku to najlepsi kochankowie!

Ryby - emocje i ostra jazda. Osoby spod tego znaku są zarówno bardzo wrażliwe, emocjonalne jak i skoro do zabaw i eksperymentów w łóżku. Co niezwykle ważne Ryby przykładają ogromną wagę do potrzeb partnera, a akt seksualny ma przede wszystkim być intymną sceną, w której najważniejsze są emocje i wspólne przeżycia.

Byk - eksperci w odkrywaniu przyjemności. Byki uwielbiają seks i erotyczne igraszki, dla nich to jedno z ważniejszych doznań w życiu i nierzadko są w tym ekspertami. Byk uwielbia budować atmosferę, może się okazać, że twój najlepszy seks w życiu zacznie się od wspólnego lepienie pierogów. Partner spod tego znaku zadba, by wasze wspólne chwile rozkoszy były zawsze najwyższych lotów.

Lew - ostra jazda gwarantowana. Lwy z reguły doskonale wiedzą o swoich nieprzeciętnych zdolnościach w dziedzinie seksu. Są bardzo śmiałe, a łóżkowe eksperymenty im nie straszne. Chętnie bawią się wszystkim co związane z seksem i nie boją się wizyt w sex shopie oraz wszelkich gadżetów erotycznych. Seks z Lwem może okazać się perwersyjną przygodą, która za każdym razem będzie zaskakiwać.

Tłumy na Krupówkach i pod skocznią w Zakopanem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE