Te 3 znaki zodiaku to NAJGORSI kochankowie. W łóżku unikaj ich jak OGNIA!

2021-02-06 11:15 kaja
Romans, seks
Autor: East News Seks

Natura tak nas stworzyła, że jedni są wprost urodzonymi kochankami, inni zaś w łóżku, delikatnie mówiąc, radzą sobie o wiele gorzej. Czasami takie umiejętności wydają się być zapisane w gwiazdach, są bowiem znaki zodiaku, z którymi seks ma niewiele wspólnego z przyjemnością i takich igraszek lepiej unikać. Zobacz jakie 3 znaki zodiaków są najgorszymi kochankami.

Zobacz jakie znaki zodiaku uznawane są za najgorszych kochanków. Z nimi lepiej nie iść łóżka bowiem chwile przyjemności mogą zamienić się w koszmar. Zamiast niezapomnianych rozkoszy czeka rozczarowanie, irytacja i frustracja. 

Wodnik - chcesz bawić się w psychologa czy przekraczać granicę przyjemności? Osoby spod znaku wodnika są często bardzo wrażliwe, bywa, że aż za bardzo, co niestety ma przełożenie na ich zachowanie z łóżku. Rzadko kiedy przejmują inicjatywę i nie aranżują nowych doznań. Dla niektórych partnerów może to być niezwykle denerwujące i frustrujące. Pamiętaj jednak, że wodniki są nieśmiałe i wstydliwe i warto łatwo ich urazić i sprawić, że jeszcze bardziej zamkną się w sobie. 

Skorpion - świetny przyjaciel nie oznacza boskiego kochanka. Niestety osoby spod znaku wodnika, mimo że często są wspaniałymi kompanami do przygód i rozmów przy winie to okazują się raczej przeciętnymi kochankami. W łóżku nie lubią eksperymentów i rzadko kiedy wychodzą z własną inicjatywą. Marzysz do gadżetach erotycznych i przebierankach, przy skorpionie mało prawdopodobne, że zrealizujesz te fantazje. 

Strzelec - pewność siebie, która zabija namiętność. Strzelcy zazwyczaj wydają się bardzo pewnie siebie (czasami nawet aż za bardzo), co przy pierwszych kontaktach z partnerem może być pociągające i się podobać. Niestety, czas szybko pryska, w sypialni osoby spod tego znaku zachowują się jak przysłowiowy słoń w składzie porcelany i staja się wyjątkowo nieporadne. Co ważne, często bywa, że nie dbają oni o potrzeby drugiej osoby całkowicie skupiając się jedynie na własnej przyjemności. 

Czytaj również: Promocje! Ten sweter z Lidla to HIT tego sezonu. Jest cudowny i kosztuje grosze

SZALEŃCZA jazda zakończona na słupie. WARIAT z BMW walczył do samego końca
Najnowsze