Te znaki zodiaku nie potrafią się ubierać! Nie mają stylu i nie wiedzą, co to dobry gust

2022-05-07 10:20
Najbardziej obrzydliwe zachowania znaków zodiaku w łóżku
Autor: SHUTTERSTOCK Skorpion

Znaki zodiaku, które nie potrafią się ubierać, brak im gustu i często kompromitują się strojem. Czy astrologia może determinować nasze wyczucie stylu i umiejętność ubierania się? Mówi się, że znaki zodiaki potrafią skrywać tajemnice o naszym charakterze i osobowości. Czy zatem, to jak widzą nas inni również może być zapisane w gwiazdach? Miłośnicy astrologii wierzą, że tak. Ich zdaniem pewne znaki zodiaku we krwi mają perfekcyjny wygląd, a innym przychodzi to o wiele trudniej i nie potrafią one dostosować swojego stylu do okazji. Zobacz, które znaki zodiaku uchodzą za mniej stylowe.

Te znaki zodiaku nie mają stylu. Nie potrafią się ubierać - lista

Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, a poczucie stylu i elegancji jest bardzo indywidualną kwestią. Są jednak pewne, z góry przyjęte zasady, których lepiej nie łamać. Na pierwsze spotkanie z rodzicami partnera nie pójdziemy przecież w brudnych albo wyzywających ubraniach, a do pracy w szkole nie założymy koronkowej bluzki. Miłośnicy astrologii uważają, że pewne umiejętności dotyczące odpowiedniego wyglądu determinowane są przez znaki zodiaku. Ich zdaniem osoby spod niektórych znaków zodiaku nie potrafią się ubierać, a ich modowe wybory mogą budzić politowanie. Zobacz, które znaki zodiaku uchodzą za te bez stylu i dobrego gustu. 

Znaki zodiaku, które nie umieją się ubierać

Rak - dla nich liczy się przede wszystkim wygoda i komfort. Osoby spod tego znaku nigdy nie ubiorą niewygodnego garnituru, albo obcisłej sukienki. Niemalże na każdą sytuację wybierają dresy i bluzy, które pamiętają czasy przysłowiowego króla Ćwieczka. 

Skorpion - osoby spod tego znaku lubią wyróżniać się z tłumu i stawiać na odważne dodatki. Niestety, bywa, że ich chęć pokazania się sprawia, że zamiast oryginalnej stylizacji to wyglądają jak przebierańcy. Co za dużo, to niezdrowo.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Potrącenie dwójki pieszych na ul. Kamiennej w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE