Merkury

i

Autor: Shutterstock Merkury

Retrogradacja Merkurego w maju 2022. Te znaki zodiaku wrócą do swoich byłych!

2022-05-10 9:54

Retrogradacja Merkurego w maju 2022 roku. Jest to cykliczne zjawisko astronomiczne, któremu astrolodzy przypisują magiczne działanie. Ich zdaniem retrogradacja Merkurego w tym miesiącu może mieć przełożenie na nasze życie uczuciowe, a niektóre znaki zodiaku zdecydują się na powrót do... swoich byłych! Zobacz, kogo czeka seks z eks.

Już w czasach antycznych wierzono, że Merkury wywiera silny wpływ na naszą planetę i nasze życie. Retrogradacja Merkurego w języku astronomii oznacza ruch wsteczny planety, czyli okres, w którym poruszają się one w innym kierunku niż normalnie. Bywa, że retrogradacja Merkurego związana jest z cyklem zaćmień. Takie jest w maju 2022 roku. Zaćmienia w astrologii symbolizują powrót do przeszłości. Często zamiast rozpoczynać nowy etap w życiu i stawiać sobie kolejne wyzwania, wracamy do tego co już było i nie zawsze nam służyło. Astrolodzy przewidują, że w maju 2022 roku niektóre znaki zodiaku mogą poczuć chęć, by wrócić do swoich byłych. Mówi się, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, jednak czasem to co sprawdzone jest bezpieczne i przewidywalne, a czasem właśnie tego potrzebuje. Które znaki zodiaku mogą w maju 2022 roku wrócić do swoich eks?

Zobacz także: Chciała być seksowna podczas porodu. Nie uwierzycie, co zrobiła

Skorpion

Osoby urodzone w tym znaku będą miały szanse naprawić swoje relacje z byłymi. Nie znaczy to jednak, ze powinny one wiązać się z nimi ponownie, bowiem takie relacja nie będzie udana. 

Lew

Odczuwać będą wewnętrzy niepokój. Pojawią się wątpliwości, czy aktualny partner to osoba, z którą chcą spędzić resztę życia, co może skutkować niebezpieczną chęcią powrotu do byłego. Lepiej jednak tego nie robić.

Panna

Były partner przypomni o sobie. Pojawią się rozmowy o powrocie i perspektywach związku na nowych zasadach. To się może udać.

Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?
Seryjny podpalacz aut z Krakowa zatrzymany. Zachowywał się irracjonalnie i był totalnie pijany