To, co zobaczysz na tym obrazku jako pierwsze, powie ci, jak spędzisz weekend!

2021-02-19 16:05 AM
Patrzeć
Autor: Pixabay

Patrząc na ten sam obrazek możemy zobaczyć coś zupełnie innego niż nasz partner, dziecko lub przyjaciel. A to, co zobaczymy jako pierwsze, może wiele powiedzieć o naszej osobowości i charakterze. Tego typu obrazów jest mnóstwo, a każdy uderza w inną stronę naszej osobowości. Ten prosty test pokazuje, jakie masz podejście do ludzi w danym momencie, a co za tym idzie może podpowiedzieć ci w jakim nastroju spędzisz najbliższy weekend. Oczywiście nie jest to profesjonalna diagnoza, ale może akurat dowiesz się o sobie czegoś nowego.

To jak nasz umysł interpretuje odbierany za pomocą wzroku obraz w idealny sposób przedstawia “Złudzenie Rubina”, czyli iluzja optyczna autorstwa duńskiego psychologa, od którego nazwiska wzięła swoją nazwę. W zależności od tego jak na nią spojrzymy, możemy zobaczyć białe tło a na nim… No właśnie - co na nim widzisz? A może nie widzisz białego tła tylko coś zupełnie innego? Choć każdy z nas może puścić wodze fantazji, są dwie rzeczy, które ludzie widzą na tym obrazku najczęściej. Do której grupy należysz i co to o tobie mówi?

ZOBACZ TEZ: Horror turystów w Karkonoszach. Nie chciałbyś być na ich miejscu

Psychozabawa
Autor: SHUTTERSTOCK Co widzisz na zdjęciu?

Twarze dwóch postaci:

Jeżeli najpierw na zdjęciu widzisz twarze, oznacza to, że największe szczęście znajdujesz wśród dużej grupy ludzi. Nawet jeśli nie spędzasz z nimi 24 godziny na dobę, to często o nich myślisz. Uchodzisz za ekstrawertyczną osobę, która znajduje wsparcie wśród swoich bliskich. Jesteś dusza towarzystwa, na którą wszyscy czekają, czerpiesz radość z obcowania z ludźmi i sam dużo wnosisz do spotkań. Dlatego śmiało planuj weekend z rodziną i przyjaciółmi. Pograjcie w planszówki pójdźcie na spacer, cieszcie się swoim towarzystwem.

Kielich:

Jeśli najpierw na zdjęciu widzisz kielich nie oznacza to, ze przed tobą czas na hulanki i swawole. Wręcz przeciwnie. Stronisz od tłumów i uwielbiasz przebywać w swoim świecie. Z racji tego, że jesteś osobą pracowitą wyznajesz zasadę, że najwięcej osiągniesz wtedy, gdy ciężko sobie na to zapracujesz. Niestety zdarza ci się przy tym zapominać o swoich bliskich, którzy przecież również cię czasem potrzebują. Dlatego w ten weekend zamiast pracować 24h na dobę pozwól sobie na chwilę odpoczynku. Zobaczysz, że kilka godzin spędzonych np. na wspólnym gotowaniu z rodziną lub najbliższymi przyjaciółmi zaowocuje lepszym nastawieniem i większą efektywnością w pracy. Naładowany pozytywnymi emocjami znów wrócisz do swojego spokojnego świata, gdzie będziesz tylko ty i zadania do wykonania.

We wrocławskim zoo urodził się kuskus niedźwiedzi
Najnowsze