To najseksowniejszy mężczyzna na świecie? Zobacz, jak wygląda

2021-09-20 8:57
mężczyzna
Autor: East News

To najseksowniejszy mężczyzna na świecie? Capitano Maurice okrzyknięty został przez internautów najprzystojniejszym kapitanem na naszej planecie. Wzdychają do niego tysiące kobiet, a sam zainteresowany chętnie pokazuje swoje wdzięki w mediach społecznościowych. Mężczyzna zachwyca umięśnioną sylwetkę i zniewalającym uśmiechem. Czy tak właśnie powinien prezentować się najseksowniejszy kapitan na świecie? Zobacz, jak wygląda Capitano Maurice.

To najseksowniejszy mężczyzna na świecie? Kobiety szaleją na jego punkcie

Idealne ciało i zniewalający uśmiech to cechy wyglądu, które wyróżniają Capitano Maurice. Wiele fanek uważa, że to właśnie on jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie, a jego profil na Instagramie śledzi już ponad 405. tys. osób, z czego większość to kobiety. Kim jest Capitano Maurice? Naprawdę nazywa się on Maurice Laaß i poza byciem influencerem jest on także porucznikiem niemieckiej marynarki wojennej. Wychodzi zatem, że przysłowie "za mundurem, panny sznurem" ma w sobie ziarenko prawdy. Maurice Laaß dość młodo zaczął swoją karierę,  na początku zdobył uprawnienia oficera, a następnie kapitana statków handlowych. Niestety, wszystko wskazuje, że jego serce jest już zajęte przez piękną influencerkę PilotMadeleine. Na Instagramie Laaß chętnie pokazuje swoje wdzięki czym wywołuje zachwyt u fanek. Zobacz, jak wygląda Capitano Maurice. Zasłużył na miano najseksowniejszego mężczyzny na świecie? 

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
Kiermasz "Pamiętajcie o ogrodach" na Wałach Chrobrego w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE