Twarz, kobieta

i

Autor: Pixabay

Ciekawe!

Twoje uszy i policzki płoną? To nie wróży nic dobrego. Sprawdź, co to oznacza

2023-08-21 13:22

Często, kiedy dopada nas czkawka, pól żartem pól serio, mówimy, że „ktoś nas wspomina”. Przy okazji zastanawiamy się, kto to może być i czy dobrze o nas myśli. Okazuje się, że znaków sugerujących wysyłanie energii w naszą stronę jest znacznie więcej. Mogą to być piekące uszy i płonące policzki, a nawet kichanie! Jak rozpoznać, że ktoś o nas myśli?

Nasi dziadkowie uważali, ze czkawka jest oznaką wspominania naszej osoby. Tego samego zdania są zwolennicy potęgi podświadomości. Często nie zdajemy sobie sprawy, że jesteśmy obiektem rozmów innych ludzi. Oto 5 znaków, że ktoś o tobie myśli.

Co oznacza czkawka? Ktoś o tobie myśli, niekoniecznie dobrze

W przypadku czkawki szczególnie tej długotrwałej, to nie jest dobry znak. Ta może być sygnałem, że ktoś rozsiewa krzywdzące plotki na twój temat. Warto się zastanowić, czy wokół ciebie nie pojawiły się ostatnio osoby, które pod płaszczem fałszywej życzliwości chcą ci zaszkodzić.

Co oznaczają gorące uszy i policzki? Plotki się szerzą

Nasze babki powtarzały, że jeśli pieką nas policzki lub uszy, to znak, że ktoś nas obgaduje. Miały rację! Kiedy wymienione części ciała, bez żadnego powodu stają się czerwone a ty odczuwasz ciepło, to znaczy, że ktoś może być zły na ciebie. Warto zastanowić się czy na pewno byliśmy ostatnio fair wobec osób z najbliższego otoczenia.

Co oznacza częste kichanie? Tęsknota o sobie przypomina

Jeśli nie masz alergii a ni kataru i dopada cię gwałtowne kichanie, to znak, że ktoś za tobą tęskni. Najczęściej chodzi o bliską osobę. Pomyśl, czy nie zaniedbałeś ostatnio rodziny lub przyjaciół.

Co oznaczają sny o kimś znajomym?

Jeśli śni ci się osoba, której dawno nie widziałeś i czujesz jej emocje może to oznaczać, że ten ktoś intensywnie o tobie myśli. Niestety nie zawsze dobrze. Zastanów się, jakie ty masz emocje w stosunku do tej osoby. Jeśli dobre o nic się nie martw.

Co oznacza jeśli swędzą cię oczy?

Jeśli nie jesteś uczulony, nie przesiadujesz godzinami przed komputerem i nie masz nadwrażliwości na światło, a mimo to swędzą się oczy, to może być znak, że ktoś właśnie myśli o tobie. Znaczenie ma także, które oko swędzi. Jeśli lewe - u kobiet oznacza, że ktoś ją chwali. A jeśli prawe, ktoś ma do niej żal. U mężczyzn jest na odwrót.

ZOBACZ TEŻ: Zioło, które przyciąga bogactwo. Posadź w ogrodzie, bo uzdrawia rośliny. Napar z kwiatów działa uspokajająco i zapobiega wzdęciom

Sonda
Wierzysz w przesądy?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?