Jak odetkać toaletę

i

Autor: Shutterstock Jak odetkać toaletę

Sposób na sprzątanie

Viralowy trik z TikToka na umycie toalety. Wystarczy, że zrobisz to tak, a spłuczka będzie czysta. Bardzo ważny szczegół podczas czyszczenia toalety

2023-09-19 8:45

Ten trik z TikToka na czyszczenie toalety zdobywa coraz większą popularność. Dbanie o czystość w łazience to nie tylko regularne czyszczenie deski klozetowej oraz sedesu, to również przecieranie spłuczki. Często zdarza się, że kurz i inne zabrudzenia, które się na niej zbierają niech chcą zejść, a przecieranie ich ściereczką tylko pogarsza sprawę. Pewien tiktoker zdradził na to patent. Okazuje się, że sekret tkwi w ruchach ścierki. Zobacz, jak to zrobić poprawnie.

Łebski patent na czyszczenie spłuczki. Jednym ruchem pozbędziesz się kurzu 

Komu nie zdarzyła się sytuacja, gdy natrętny kurz zgromadzony na spłuczce oraz desce klozetowej zamiast się zetrzeć, to nieestetycznie się rolował i pozostawał na powierzchni. Bywa to frustrujące i sprawia, że sprzątanie zajmuje więcej czasu. Okazuje się, że na uporczywy kurz jest prosty sposób, a wszystko zależy od sposobu przecierania zakurzonej powierzchni. Pewien tiktoker zdradził patent, jak usunąć kurz z sedesu jednym pociągnięciem ściereczki.

Zobacz również: Oszczędna Pani Domu! Wystrzałowy trik na domowy środek do czyszczenia spalenizny. W kilka minut wyczyści przypaloną patelnię i garnek

Trik na czyszczenie toalety. Zrób to tak, a zalśni czystością

Tiktoker geo.cleans zdradził, jak przecierać spłuczkę, by pozbyć się zalegającego na niej kurzu. Zwykłe wycieranie często sprawia, że brud się roluje i nie zbiera na ścierce. W efekcie spłuczka nadal pozostaje brudna, a my musimy tą samą czynność powtarzać kilka razy. Istnieje prosty trik, dzięki któremu wyczyścić zakurzone powierzchnie za jednym pociągnięciem. Sekret tkwi w ruchu ścierką. W przypadku czyszczenie toalety rewelacyjnie sprawdzi się tradycyjny papier toaletowy i ruch przypominający literę "S". Kurz należy ścierać z góry na dół wykonując ruch przypominający slalom. W ten sposób zbierzesz cały kurz ze spłuczki i będzie ona gotowa na kolejne etapy czyszczenia. 

Sonda
Używasz domowych środków do sprzątania?
Uważajcie! Barszcz Sosnowskiego można łatwo pomylić z inną rośliną