W Black Friday zadbaj o piękny uśmiech. Nietypowe promocje z okazji Czarnego Piątku

2021-11-25 10:16
DR SMILE
Autor: materiały prasowe

Promocje na Black Friday 2021. DR SMILE to najszybciej rozwijająca się marka w Europie w dziedzinie nakładek prostujących. Szybki efekt, hollywoodzki uśmiech, bezkonkurencyjna technologia korekcji zgryzu. Dla ceniących sobie czas wychodzi naprzeciw marka DR SMILE. Już nawet w cztery miesiące, dzięki niewidocznym nakładkom DR SMILE można cieszyć się pięknym uśmiechem. Z okazji Black Friday marka przygotowała wyjątkowe promocje.

DR SMILE to niemiecka marka należąca do Urban Technology GmbH, produkująca nakładki prostujące, stanowiące niezawodną alternatywę dla aparatów ortodontycznych. Berliński start-up wyróżnia się na rynku najnowszą technologią. Dzięki ciągłej ekspansji obecnie DR SMILE ma ponad 300 placówek w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Francji, Polsce, Włoszech, Szwajcarii, Holandii i Szwecji. Od początku tego roku nareszcie marka jest dostępna na polskim rynku. DR SMILE to zdobywca wielu międzynarodowych nagród w tym m.in. przyznawanych przez Die Welt, FOCUS Money oraz Hiszpańską edycję Men’s Health, oraz partner niemieckiej edycji Next Top Model.

Niewidoczne nakładki produkowane w Niemczech oraz USA zostały wykonane z materiału ClearQuartz, który jest szczególnie wytrzymały oraz elastyczny, dzięki czemu alignery idealnie dopasowywują się do zębów. Wystarczy jedna wizyta w gabinecie podczas której pacjent ma wykonywany skan 3D, aby rozpocząć leczenie. Dzięki aplikacji mobilnej cały proces przebiega zdalnie i jesteśmy w stanie samodzielnie kontrolować plan leczenia, co pozwala zaoszczędzić czas na zbędne wizyty. DR SMILE gwarantuje skuteczność leczenia, po zakończonej kuracji,jeśli klient nie jest usatysfakcjonowany, firma zapewnia dalsze, bezpłatne leczenie. Misją DR SMILE jest poprawa uśmiechu, który gwarantuje lepsze samopoczucie oraz pewność siebie, co ma ogromny wpływ na jakość życia. Nakładki prostujące najwyższej jakości są dostępne finansowo dla każdego. Specjalnie z Okazji Black Friday 2021 marka przygotowała promocję -1200zl na leczenie.

DR SMILE
Autor: materiały prasowe
Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE