W prosty sposób możesz ocenić, czy... twój partner cię ZDRADZA!

2016-05-20 21:30

Zastanawiasz się, czy twój partner jest ci wierny i nie ma skłonności do zdrady? Teraz możesz to sprawdzić! Okazuje się, że osoby, które chętnie szukają romansów i okazji do zdrady można rozpoznać po... długości palców. Mianowicie palec wskazujący zdrajcy jest dużo krótszy od palca serdecznego! Wynika to ze zwiększonego działania testosteronu w życiu płodowym.

Mówi się, że zaufanie do partnera to podstawa udanego związku. Czasem jednak po prostu chce mieć się pewność, że ta druga osoba jest wierna i nie szuka okazji do zdrady. Teraz okazuje się, że można to sprawdzić w prosty sposób. Wystarczy... spojrzeć na palce! Według badań opublikowanych w magazynie Biology Letters, osoby, które mają większe skłonności do zdrady i szukają romansów posiadają dużo krótsze palce wskazujące w stosunku do palców serdecznych. Wynika to ze zwiększonego działania testosteronu w życiu płodowym, co według naukowców, wiąże się z większą skłonnością do rozwiązłości seksualnej w życiu dorosłym oraz większej ochoty na seks. Naukowcy są zdania, że wnioski te dotyczą zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Co ciekawe, z badań wywnioskowano także, że osoby, które mają palce o równej długości są bardziej zainteresowane stałymi związkami i nie szukają przygód na boku. Profesor Dunbar, który przeprowadzał badania, podkreślił jednak, że zawsze warto zwracać uwagę na życiowe doświadczenia danej osoby, bo to one mają największy wpływ na zachowania i wybory. Być może więc życie płodowe ma bardzo niewielkie znaczenie i wpływ na dorosłe życie seksualne.

Zobacz: 5 rzeczy, które najbardziej podniecają kobiety

Przeczytaj też: 5 powodów, przez które wybierasz NIEWŁAŚCIWYCH facetów

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE