Wiemy, czy data urodzenia ma wpływ na zdrowie!

2015-02-26 10:30

Według astrologów, znak zodiaku ma wpływ na nasze zdrowie i może określać skłonności do niektórych chorób. Czy słusznie? Znamy odpowiedź!

W dawnych czasach medycyna i astrologia były ze sobą silnie powiązane. Czy mimo postępów w nauce, nadal mają na siebie wpływ? Czy data urodzenia ma wpływ na zdrowie? Na ten temat dyskutowali goście programu Pytanie na Śniadanie.

Horoskop podpowie, na co możesz zachorować

Według astrolog Katarzyny Południak, horoskop nie ma bezpośredniego wpływu na zdrowie. Dzięki astrologii możemy jedynie określić skąd biorą się nasze problemy i jak je rozwiązać.

- Astrologia, horoskop w żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarskiej. Można się wesprzeć, żeby np. znaleźć przyczynę naszych dolegliwości, bo astrologia może pokazać nam przyczynę, dlaczego chorujemy na daną dolegliwość - mówiła Południak.

Astrolog uważa, że np. osoba spod znaku Raka, jako wrażliwa na sytuację w domu i biorąca wszystko do siebie, może cierpieć na choroby układu pokarmowego.

Zobacz też: Rośnie liczba zachorowań na odrę. Czy Europie grozi epidemia?

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE