Prezenty

i

Autor: Shutterstock Prezenty

Wystrzałowe prezenty dla dzieci i dla dorosłych. Postaw na klasykę

2022-12-09 11:36

To już najwyższa pora, aby skompletować prezenty pod choinkę dla najbliższych. Jeżeli nie chcesz utknąć w przedświątecznych kolejkach w sklepach to pomyśl o upominkach teraz. Zastanawiasz się co kupić swoim bliskim? Brak Ci pomysłu? Postaw na klasykę, która spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Gry planszowe to zdecydowanie jeden z bożonarodzeniowych hitów.

Pomysły na świąteczne prezenty dla dzieci i dla dorosłych

Rewelacyjnym pomysłem na prezent pod choinkę są rzeczy, które można od razu wykorzystać, a najlepiej zrobić to ze wszystkimi domownikami. W takim przypadku najlepiej sprawdzą się gry planszowe. To idealny i uniwersalny pomysł na prezent, która zagwarantuje długie godziny zabawy dla całej rodziny. Kiedy już brzuszki będą napełnione wigilijnymi przysmakami, a prezenty rozpakowane można usiąść w rodzinnym gronie i się wspólnie zabawić. Wśród gier planszowych niekwestionowanym bestsellerem pozostaje gra MONOPOLY. Zna ją chyba każdy dorosły, niech teraz pozna ją młodsze pokolenia. Już teraz w sprzedaży są dwie nowe wersja tej hitowej gry. 

Zobacz także: Cudowne prezenty dla każdego! Fantastyczne pomysły "dla niego" i "dla niej"

MONOPOLY to kultowa planszówka, w którą zagrało już ponad miliard ludzi w 114 krajach na całym świecie! W ciągu 80 lat powstało ponad 300 licencjonowanych edycji, łącznie z wersją Braille’a stworzoną dla osób niewidomych. Gra wciąż się rozwija i zaraża emocjami kolejne pokolenia fanów. To idealny pomysł na prezent pod choinkę dla całej rodziny.

MONOPOLY Podróż Dookoła Świata

Wybierz się w ekscytującą podróż dookoła świata i odwiedź ciekawe miejsca! Oznaczaj swoją trasę podróży na suchościeralnej planszy, przybijając pieczątki podczas pobytu w danej lokalizacji. Świat stoi przed Tobą otworem!

Moje Pierwsze Monopoly

To gra planszowa, która dzięki dwustronnej planszy i dwóm poziomom trudności dorasta razem z dziećmi! Została zaprojektowana jako szybka, ciekawa i ekscytująca rozgrywka dla najmłodszych – już od 4 roku życia! Uproszczone zasady przyjazne maluchom umożliwiają łatwe i przyjemne zapoznanie się ze światem Monopoly! 

MONOPOLY

i

Autor: Materiały prasowe MONOPOLY
MONOPOLY

i

Autor: Materiały prasowe MONOPOLY
Mikołajki jak z bajki w Warmińskiej Aurze