ćwiczenia na brzuch dla kobiet

i

Autor: Shutterstock ćwiczenia na brzuch dla kobiet

Ćwiczenia dla kobiet po 50-tce

Zabójczo skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch dla kobiet 50+. Oponka i wałeczki znikają. Talia osy dzięki tym prostym ruchom

2023-08-04 12:40

Proste i skuteczne ćwiczenia na brzuch dla kobiet po 50-tce. W pewnym wieku nasz metabolizm zwalnia, a my sami stajemy się mniej aktywni. Wszystko to skutkuje często przybieraniem na wadze i dodatkowym kilogramami. Kobiety po 50-tce często borykają się z tłuszczykiem na poziomie brzucha, to nic innego jak popularne wałeczki. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw prostych ćwiczeń na brzuch dla kobiet 50+. To łatwe ruchy, które każdy da radę wykonać. Rób je regularnie, a efekt przerośnie Twoje oczekiwania.

Ćwiczenia na płaski brzuch dla kobiet 50+. Rób to, a spalisz wałeczki 

Trzeba głośno powiedzieć, że absolutną nieprawdą jest jakoby kobiet po 50-tce nie powinny trenować i mniej się ruszać. Aktywność fizyczna to podstawa pięknej sylwetki, a także zdrowia całego organizmu. Dobieraj ćwiczenia odpowiednie do swojej kondycji i umiejętności. W dojrzałym wieku zwalnia nasz metabolizm co zazwyczaj skutkuje przybieraniem na wadze. Kobiety często skarżą sią na dodatkowe kilogramy zlokalizowany na wysokości brzucha. Oponka czy wałeczki potrafią skutecznie napsuć nam krwi i mają wpływ na naszą samoocenę. Tutaj znajdziesz przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch dla kobiet 50+. To proste ruchy, które każdy da radę wykonać. Rób je codziennie, a efekty Cię zaskoczą. Pamiętaj, w ćwiczeniach najważniejsza jest regularność i wytrwałość. Nigdy się nie poddawaj. 

Zobacz także: Zakazane ubrania dla kobiet po 60-tce. Są zaprzeczeniem klasy oraz stylu. Dojrzałe panie wyglądają w nich karykaturalnie

3 ćwiczenia na płaski brzuch dla kobiet po 50-tce

Ćwiczenia wykonuj regularnie, zacznij od 2/3 razy w tygodniu, a potem zwiększaj ich częstotliwość. 

  • Połóż się na plecach, ramiona wyprostuj w górze, a nogi podnieś i ugnij w kolanach. Wykonaj tak zwanego martwego robaka, opuść przeciwległą rękę i nogę na dół. Pamiętaj, by w tej pozycji lędźwi mieć przyklejone do podłoża. 
  • Na stojąco wykonuj skłony do przeciwległej nogi. Skup się na mięśniach brzucha. 
  • W pozycji stojące podciągaj kolano do brzucha. Staraj się utrzymać równowagę i pracuj mięśniami brzucha. 
Sonda
Czy ćwiczysz regularnie?
Niecodzienny pościg w Krakowie. Pierzasta uciekinierka nie chciała stracić wolności