Zbliża się nów Księżyca w czerwcu: Nie pisz ważnych wiadomości! Sprawdź dlaczego

2021-06-08 15:33
Zbliża się nów Księżyca w czerwcu: Nie pisz ważnych wiadomości! Sprawdź dlaczego
Autor: enriquelopezgarre/Pixabay Zbliża się nów Księżyca w czerwcu: Nie pisz ważnych wiadomości! Sprawdź dlaczego

Nów Księżyca w czerwcu będzie wyjątkowy, bo zbiegnie się z zaćmieniem Słońca. Nie będzie to całkowite zaćmienie ale częściowe, bo mimo, że Słońce, Ziemia i Księżyc, w pewnej chwili znajdą w jednej linii, to Księżyc będzie dalej od Ziemi niż zwykle, a przez to nie będzie odpowiednio duży, aby zasłonić całe Słońce. To zjawisko w przeciwieństwie do zaćmienia Księżyca, który jest symbolem końca, oznacza początek. Czerwcowe zaćmienie w nowiu przebiegnie w znaku Bliźniąt, związanym z komunikacją. Kiedy jest nów Księżyca w czerwcu i co oznacza?

Nów Księżyca w czerwcu wypada 10 dnia miesiąca. To także czas zaćmienia Słońca, (o którym pisaliśmy tutaj), dlatego ten nów będzie wyjątkowy. Zaćmieniom zazwyczaj towarzyszą pewnego rodzaju wstrząsy zarówno duchowe, jak i fizyczne. Podczas ostatniego, w grudniu ubiegłego roku, przebudziła się Etna. Czerwcowe zaćmienie oraz nów znajdą się w znakach Bliźniąt i Strzelca. Energia tych zodiaków oznacza potrzebę zmian, spontaniczność i komunikatywność. Nów Księżyca w czerwcu, to dobry czas, by stworzyć nowy plan na siebie, na pracę i na miłość. Zadbać o zdrowie, oczyścić się z blokad, które utrudniają nam rozwój. Bliźnięta to znak, który ułatwi wyrażanie siebie i wyostrzy intuicję. Posłuchaj jej nie tylko w odniesieniu do siebie ale i w kontaktach z innymi. Będziesz działać szybko i sprytnie. Rozwiniesz kreatywność, ciekawość siebie i świata, a przy tym nie stracisz zdrowego rozsądku. Z łatwością rozwiążesz problemy w komunikacji, nie tylko z bliskimi ale i w pracy. Zamiast pisać e-maile, umów się na spotkanie. W ten sposób przekonasz do swoich pomysłów nawet największych sceptyków. Wykorzystaj to - masz na to czas do 13 czerwca! Co jeszcze możesz dla siebie zrobić podczas nowiu Księżyca w czerwcu?

ZOBACZ TEŻ: Spontaniczne wakacje? Poznaj trasy i schroniska z obłędną kuchnią

Nów Księżyca w czerwcu 2021. Co możesz dla siebie zrobić?- Przeanalizuj finanse i opracuj plan zwiększenia przychodów.

- Przeanalizuj finanse i zaplanuj budżet - śmiało możesz mierzyć wysoko - ten nów pomoże znaleźć rozwiązanie na zwiększenie dochodów.

- Zadbaj o zdrowie.

- Zrób listę rzeczy, których chciałbyś się nauczyć. Takich, które pomogą osiągnąć wyznaczone cele zawodowe i życiowe.

- Kreśl mapę marzeń.

- Spotykaj się z ludźmi, którzy inspirują.

- Pielęgnuj swoje wewnętrzne dziecko.

Ptaszarnia we wrocławskim ZOO przeszła gruntowny remont.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze