Co w numerologii oznacza Twój numer telefonu

i

Autor: Shutterstock Co w numerologii oznacza Twój numer telefonu

Astralne znaczenie liczb

Co oznacza Twój numer telefonu w numerologii? Magiczna wibracja liczb zdradzi Twoją przyszłość. Taki numer telefonu mają urodzeni szczęściarze

2023-02-03 11:07

Numerologia to starożytna dziedzina ezoteryki, która zajmuje się magicznym znaczeniem liczb. Już w czasach antycznych zauważono, że cyfry i liczby otaczają praktycznie na każdym kroku. Zaczęto zatem przypisywać im wyjątkowe, ponadnaturalne znaczenie. Również dzisiejszy świat nie mógłby istnieć. Numer telefonu, PESE, numer mieszkania, wszystko to składa się z cyfr, którą mogą mieć dla nas astrologiczne znaczenie. Sprawdź, co oznacza Twój numer telefonu w numerologii i zobacz, czy zwiastuje on pecha, czy chroni Cię i przynosi szczęście.

Magiczna moc otaczających nas liczb. Co w numerologii oznacza Twój numer telefonu?

Miłośnicy numerologii wierzą, że moc liczb może odegrać znaczącą role w naszym życiu. Otaczające nas zewsząd cyfry mogą przysporzyć kłopotów lub zapewnić pozytywne i wibracje i wspomóc nas w trudnych chwilach. Często nie zdajemy sobie sprawy, że liczby obecne są w naszym życiu, nawet w najbardziej prozaicznych czynnościach i rzeczach. Wszystko to może mieć magiczne znaczenie dla wibracji naszej aury. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik, który zdradzi, co oznacza Twój numer telefonu w numerologii. 

Zobacz także: Jak skutecznie opóźnić siwienie włosów? SOS dla kobiet po 50-tce. Srebrne włosy pojawią się później, a ty będziesz wyglądała o 10 lat młodziej

Jak obliczyć numerologiczną liczbę z numeru telefonu?

Zanim zaczniesz sprawdzać numerologiczne znaczenie Twojego numeru telefonu musisz obliczyć jego wibrację. Jak to zrobić? Wystarczy, że dodasz do siebie wszystkie cyfry numeru telefonu, zera możesz pominąć. Jeżeli wyjdzie Ci dwu lub trzycyfrowa liczba dodawaj je dalej, a otrzymasz cyfrę od 1 do 9. Teraz możesz sprawdzić, co oznacza wibracja numeru telefonu. 

Zobacz, co oznacza Twój numer telefonu w numerologii 

Sonda
Masz swoją szczęśliwą liczbę?
Piraci na drogach. To oni stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo

Co jest w życiu NAPRAWDĘ ważne, a na co lepiej "machnąć ręką"?

Posłuchaj rad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany