Dla tych znaków zodiaku rok 2022 nie będzie łaskawy. Czekają je trudne chwile

2021-12-28 13:55
Co mówi o tobie twój znak zodiaku?
Autor: Darkmoon_Art / Pixabay.com

Rok 2021 był dla wszystkich trudny, ze względu na pandemię koronawirusa. Wielu z nas ma nadzieję na lepsze powodzenie w nadchodzącym roku. Dla większości znaków zodiaku przewiduje się taką poprawę, jednak cztery z nich spodziewać się mogą trudnych chwil w 2022 roku. Dla nich nadchodzący rok nie będzie łaskawy. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich!

Rak – do życia osób spod znaku raka, 2022 rok przyniesie ogromną ilość małych niepowodzeń. Rak na każdym kroku będzie spotykać niewielkie przeciwności losu, z którymi będzie musiał się mierzyć.

Baran – czekają go trudne chwile związane z życiem uczuciowym. Przewiduje się tutaj zdradę, być może również na gruncie przyjacielskim. Barany spodziewać się mogą natrafienia na osobę toksyczną w roku 2022.

Wodnik – zmuszony będzie do rezygnacji z czegoś bardzo ważnego. Sytuacje losowe postawią go pod ścianą, co poskutkuje także pogorszonymi relacjami z bliskimi osobami.

Ryby – osoby spod tego znaku zodiaku, czekają problemy finansowe. Ich źródło będzie całkowicie nieprzewidywalne. Problemy te jednak nie będą sytuacją bez wyjścia. Ryby będę musiały podjąć się trudnych starań, aby się z nich wydostać, lecz z wysokim prawdopodobieństwem im się to uda.

Sonda
Czy sprawdzasz horoskop codziennie?
To ojciec na medal. Odbudował swym dzieciom dom na Nowy Rok.