Horoskop miesięczny na grudzień 2021. Te znaki czeka utrata pieniędzy i rozstanie z partnerem

2021-12-01 8:45
Horoskop, gwiazdy
Autor: pixabay.com

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. Ostatni miesiąc w roku to czas podsumowań i zamykania ważnych spraw. W tym czasie warto postawić na ciężką pracę, by nowy rok witać z czystym sumieniem, w gotowości na nowe wyzwania. Sprawdź nasz horoskop miesięczny i zobacz, kogo czekają w grudniu problemy finansowe, a kto powinien zaufać swojej intuicji.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021

Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: Uda ci się pozbyć negatywnych przekonań i blokad myślowych. Wyjdziesz z jaskini, w której od dawna się ukrywałeś. Zaczniesz otwarcie rozmawiać z ukochanym. Jeśli jesteś singlem, chętniej podejmować będziesz rozmowy z nowo poznanymi ludźmi.

Praca i finanse: Już w połowie miesiąca poczujesz silne przepracowanie. Bardzo możliwe, że wykorzystasz w drugiej połowie grudnia zaległy urlop lub zafundujesz sobie regeneracyjne wczasy. Trudno ci będzie kontrolować wydatki.

Zdrowie: Zadbaj o zdrowie psychiczne. Możliwe zmartwienia i smutek.

Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Możesz izolować się od partnera, aby realizować się na innych płaszczyznach. Więcej czasu poświęcisz pasji, a mniej miłości i partnerstwu. Również single skoncentrują się na innych sprawach, akceptując chwilowo stan singielstwa.

Praca i finanse: W realizacji nowych projektów i przedsięwzięć pomogą ci ludzie. Twoi pracownicy lub współpracownicy docenią narzędzia, dzięki którym osiągać będziesz kolejne sukcesy. Zostaniesz więc zauważony, a nawet nagrodzony. Dodatkowy przypływ gotówki.

Zdrowie: Zadbaj o kości i stawy.

Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: Możliwa rozłąka z partnerem lub nawet rozstanie. Często odczuwać będziesz tęsknotę za ukochanym. Niewykluczone, że jedno z was będzie musiało wyjechać w celach delegacyjnych. Single wyjątkowo trudno odczuwać będą samotność.

Praca i finanse: Postawisz na samodzielność i niezależność. Lepiej pracować ci się będzie w pojedynkę, niż w zespole. Wysuniesz się również na przewagę nad swoimi konkurentami.

Zdrowie: Wskazana wizyta kontrolna u ginekologa.

Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Nowe uczucie, nowa znajomość i nowe perspektywy na najbliższą przyszłość. Single nareszcie pożegnają się z samotnością. W stałych związkach u zodiakalnych Raków pojawią się wątpliwości, które cały miesiąc będą rozwiewane.

Praca i finanse: Zdobędziesz to, co sobie założyłeś, ale niestety dojdziesz do tego na skróty. Skrócisz sobie drogę przez swoją niecierpliwość. Cel zostanie osiągnięty, ale mniej doświadczysz wyzwań. Finanse pod kontrolą.

Zdrowie: Możliwe bóle głowy.

Czytaj także: Szalone promocje! Biedronka znów to zrobiła. O ten hit biją się wszyscy. Tylko 35 zł

Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: umiejętnie i sprytnie przekonywać będziesz partnera do swoich racji. Aby osiągnąć to czego pragniesz możesz sięgać po techniki manipulacyjne i perswazji. W życiu singli nowa, ekscytująca i bardzo energetyczna znajomość. Możliwy ognisty romans.

Praca i finanse: rozpoczniesz nowy etap w swojej karierze zawodowej. Możliwe, że otrzymasz awans i nowe stanowisko, będące świetnym wyzwaniem. Grudzień jest doskonałym miesiącem na inwestycje.

Zdrowie: Zadbaj o układ oddechowy.

Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: wprowadzisz zmiany, które mają cię wyzwolić od trudnych emocji. Niektóre Panny zakończą toksyczny związek, inne dokonają wymiany partnerów. Single zapoczątkują nową relację partnerską.

Praca i finanse: Będziesz chciał dzielić się swoją wiedzą, więc możliwe, że prowadzić będziesz warsztaty lub szkolenia. Świetnie sprawdzisz się w roli trenera i mentora. Polegać będziesz na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Zdrowie: Zadbaj o gardło, struny głosowe i krtań.

Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: czasem możesz niepotrzebnie zamartwiać się jakością swojego związku. Chwilowe nieporozumienia zaburzać będą twoje poczucie bezpieczeństwa, aby w rzeczywistości nie będzie zagrożeń. Single więcej energii poświęcą na poszukiwanie miłości.

Praca i finanse: Wiele dobrego spotka cię od ludzi, których masz w swoim otoczeniu zawodowym. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że z każdym problemem możesz zwrócić się do przełożonych. Dużo wydatkować będziesz na potrzeby najbliższych.

Zdrowie: Zadbaj o dolny odcinek kręgosłupa.

Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: przed tobą poważne i nieodwracalne zmiany. Pozytywny progres nastąpi w życiu singli. W partnerstwie już nieco gorzej. Możliwe kryzysy i rozłamy, będące kulminacją nawarstwiających się problemów, które niechętnie były rozwiązywane.

Praca i finanse: musisz pilnie i sumiennie wypełniać swoje obowiązki, gdyż przełożony będzie cię bardzo skrupulatnie rozliczał ze wszystkich zadań. Jeśli coś zaniedbasz, licz się z kłopotami. Możliwe odpływy finansowe.

Zdrowie: Odwiedź swojego specjalistę, u którego się leczysz.

Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: jeśli w ostatnim czasie twój związek przeżywał kryzys, to w grudniu powróci równowaga. Singlom uda się poznać interesującego osobnika, który zagości w ich życiu na dłużej. Możliwe poznanie prawdziwej miłości.

Praca i finanse: uważaj na straty pieniędzy. Możesz nierozważnie wydatkować gotówkę, albo nawet paść ofiarą oszustwa. W pracy stawiane ci będą coraz większe wyzwania. Szef będzie miał więcej wymagań, za to samo wynagrodzenie.

Zdrowie: Zadbaj o biodra.

Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: w porę zdecyduj się na kompromis i rozwiązywanie problemów rozmową. Jeśli przegapisz moment krytyczny, może być już za późno. Wielu singli straciło już wiarę w poznanie odpowiedniego partnera, a bez wary nie przyciągnie się do siebie miłości.

Praca i finanse: w tym miesiącu pomysły segregować będziesz przy współudziale intuicji. Dopuścisz do głosu przeczucia, które mogą okazać się bardzo trafne! Nieco mniej rozsądnie możesz działać na polu finansów.

Zdrowie: Zadbaj o nogi. Nie przeciążaj kończyn dolnych.

Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: możliwe niepotrzebne kłótnie i spory. Nieporozumienia dotyczyć będą z pozoru błahych tematów, a jednak kłótnie będą się mnożyć. Single miłości poszukiwać będą głównie w Internecie. Tam tez uda im się znaleźć wymarzonego partnera.

Praca i finanse: Wpadnie ci do głowy pomysł na dodatkowy zarobek. Ktoś złoży ci bardzo atrakcyjną finansowo ofertę, ale będzie ona niejawna. Zwróć uwagę na zasady zawarcia tej umowy. Może się okazać, że ktoś zaproponuje ci nieuczciwą propozycję.

Zdrowie: Możliwe skoki ciśnienia.

Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Możliwe, że twój ukochany niestosownymi słowami wyrządzi ci krzywdę. Napięty okres partnera nie wpłynie pozytywnie na jego stosunek do ciebie. Możliwe kłótnie i oddalenie emocjonalne. W życiu singli brak zmian.

Praca i finanse: dokonywać będziesz wyboru, co do dwóch ofert zatrudnienia. Rozważać będziesz nawet odejście z pracy i założenie własnego biznesu. Intuicja radzić ci będzie zmiany, których potrzebujesz. Możliwe znaczne odpływy finansowe.

Zdrowie: Ogranicz stres i wysokie ryzyko.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Sonda
Sprawdzasz swój horoskop?
Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Tak wygląda Fabryka Norblina