Horoskop dzienny na środę

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Horoskop miesięczny na luty 2023. Negatywne vibrato sprawi, że przed tym znakiem zodiaku będą piętrzyć się problemy. Astrologia mówi o złej komunikacji

2023-02-01 4:59

Sprawdź swój horoskop miesięczny na luty 2023. Co zaplanowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku? Drugi miesiąc w roku to przede wszystkim czas zmian w życiu uczuciowym znaków zodiaku. Dla jednych oznacza to rozkwit miłości, dla innych przejściowe problemy i kłótnie z partnerem. Zobacz horoskop na luty 2023 przygotowany przez wróżkę Cesarię i sprawdź, co Cię czeka. Horoskop miesięczny na luty 2023 dla dwunastu znaków zodiaku.

Horoskop miesięczny na luty 2023

Horoskop miesięczny: Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: Powróci uśmiech na Twojej twarzy i zadowolenie z życia uczuciowego. W partnerstwie Baranów powróci równowaga, dzięki odważnym decyzjom. Natomiast, single przekonają się do nowych form poszukiwania miłości i otworzą się na nowości.

Praca i finanse: Jeśli szukasz dodatkowego zlecenia lub drugiej pracy, będziesz miał okazję znaleźć stabilizację. Poprawie ulegnie też sfera finansowa. Los uśmiechnie się również na tej płaszczyźnie.

Zdrowie: Ogranicz stres i zażywanie silnie uzależniających leków.

Horoskop miesięczny: Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Mogą pojawić się trudności i istotne obciążenia w zakresie komunikacji i wzajemnego porozumienia się z partnerem. Więcej okazji do zadowolenia będą miały single, które będą potrafiły przekonać do siebie każdego potencjalnego adoratora.

Praca i finanse: Powrócisz do dawnych planów, strategii lub sposobów, które kiedyś się sprawdzały. Doskonale wiesz, że to nie czas na nowości i eksperymentowanie. Finanse stabilne, ale będziesz miała nie raz ochotę poszaleć na zakupach.

Zdrowie: Pojawią się problemy z łydkami lub stopami.

Horoskop miesięczny: Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: W uczuciach nie będzie już tak iskrzyć, jak w styczniu, ale wciąż dostrzegać będziesz zainteresowanie partnera Twoją osobą. Single będą miały okazję poznać kogoś wyjątkowego, z kim relacja może przerodzić się w coś poważniejszego.

Praca i finanse: Podejmiesz nowe działania zawodowe, ale będąc wierna dotychczasowym wartościom. Nie wyjdziesz również poza tradycyjny model, przez co nie wybijesz się na tle konkurencji. Finansowo będzie różnie.

Zdrowie: Regularnie mierz ciśnienie krwi.

Horoskop miesięczny: Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Zaniedbania w relacji partnerskiej sprawią, że bardziej oddalisz się od partnera. On też nie będzie chciał na siłę uzdrawiać tego związku. Single jedną nogą będą jeszcze tkwić w przeszłości, przez co niechętnie umawiać będą się na randki.

Praca i finanse: Czekają Cię zmiany zawodowe. Niektóre Raki podejmą nową pracę, a inne zmienią podejście do wykonywanych zadań u obecnego pracodawcy. Możliwe zawirowania na polu finansów.

Zdrowie: Możliwe często bóle głowy spowodowane stresem i trudnymi emocjami.

Horoskop miesięczny: Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: Przez ciągłe kłótnie z partnerem, piętrzyć się będą problemy. Coraz trudniej będzie Ci znaleźć porozumienie nawet w oczywistych tematach. Single energię skoncentrują na innych obowiązkach, przez co trudno będzie im znaleźć czas na miłość.

Praca i finanse: W pracy będziesz miała ograniczone możliwości lub zasoby do wykorzystania w codziennych obowiązkach. Może pojawić się konieczność działania niestandardowo. Finanse stabilne i pod kontrolą.

Zdrowie: Możliwe nawracające bóle górnego odcinka kręgosłupa.

Horoskop miesięczny: Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: Czekają Cię pozytywne zmiany. Jeśli jesteś singielką, to gdzieś daleko od domu poznasz kogoś interesującego dla siebie. Natomiast, Panny w stałych związkach zmienią miejsce zamieszkania, stosunek do partnera lub plany na wspólną przyszłość.

Praca i finanse: Pojawią się wątpliwości czy nadal chcesz zajmować się aktualną działalnością zawodową. Rozmyślać będziesz nad zmianą profesji lub pracodawcy. Niektóre Panny rozpoczną nową, ciekawą współpracę. Możliwe odpływy finansowe.

Zdrowie: Mierz regularnie poziom wody w organizmie.

Zobacz także: Co mówi o Tobie rozmiar buta? Numerologia wskazuje, że im większa stopa tym większa dusza. Osoby o tym numerze buta są bardziej wyjątkowe od pozostałych

Horoskop miesięczny: Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Doskonale zdajesz sobie sprawę, że musisz naprawić relacje z partnerem. Dlatego weźmiesz się do pracy i więcej starań będziesz okazywała ukochanemu. Single zadbają o siebie, aby być bardziej atrakcyjnymi dla płci przeciwnej.

Praca i finanse: Będziesz bardziej emocjonalna, niż zwykle, co widoczne będzie przez Twoich współpracowników. Często nieadekwatnie do sytuacji będziesz reagowała emocjami. Dla poprawy samopoczucie będziesz bardziej rozrzutna, niż zwykle.

Zdrowie: Możliwe bóle głowy i karku.

Horoskop miesięczny: Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: Zauroczysz się z osobie, która zrobi na Tobie ogromne wrażenie. To uczucie całkowicie Cię odmieni. Również w życiu uczuciowym „zajętych” Skorpionów nastąpią pozytywne zmiany. Poprawie ulegnie komunikacja z partnerem.

Praca i finanse: Postanowisz sobie nowe cele na najbliższe 3 miesiące. Ułożysz sobie plan działań do wiosny, który szybko zaczniesz wprowadzać w życie. Finanse stabilne i niezagrożone.

Zdrowie: Możliwe bóle kolan.

Horoskop miesięczny: Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: Możliwe, że często dopadać Cię będą rozterki uczuciowe. Coraz bardziej doskwierać będzie Ci też samotność. Również w związku partnerskim, będziesz miała wrażenie, że partner stracił Tobą zainteresowanie. Przyjrzyj się powodom jego odsunięcia.

Praca i finanse: Uda Ci się spełnić marzenie, na które wydasz prawie całe oszczędności. W pracy wszystko układać będzie się po Twojej myśli. Uda Ci się też podpisać kilka ważnych kontraktów.

Zdrowie: Zadbaj o serce i układ krwionośny.

Horoskop miesięczny: Koziorożec 22.12-20.01

Miłość i partnerstwo: Podejmiesz ważną rozmowę z partnerem, która wiele Ci wyjaśni. Od niej będzie zależało, co dalej z Twoim związkiem. Single umawiać się będą na randki, ale nie przełożą się one na istotne zmiany w życiu uczuciowym.

Praca i finanse: Uda Ci się znaleźć nową pracę lub nawiązać dobrze rokująca współpracę. Niektóre Koziorożce otrzymają wiadomość od przełożonego o przedłużonej umowie zatrudnienia. Finanse bardzo dobre.

Zdrowie: Skarżyć się możesz na stawy i kości. Zadbaj o nie.

Horoskop miesięczny: Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: Zwróć uwagę na to, co Twój partner robi w czasie wolnym. Możliwe, że swoją uwagę i zainteresowanie kieruje w stronę innej kobiety. Single mogą doświadczyć odrzucenia ze strony osoby nowo poznanej.

Praca i finanse: Niektóre Wodniki zmienią pracę, która będzie polegała na wykonywaniu zupełnie innych działań, niż dotychczas. Wodniki prowadzące własny biznes, zmienią strategię i komunikację do odbiorców. Finanse ruchome. Warto ograniczyć wydatki.

Zdrowie: Czasem możesz zauważać podwyższone ciśnienie krwi.

Horoskop miesięczny: Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Powróci do Ciebie były partner z przeszłości i będzie miał propozycję pogodzenia się. W stałych związkach wspólna praca nad poprawą bliskości. Ryby otworzą się też na nowości w sferze erotycznej, aby dodać pikanterii w sypialni.

Praca i finanse: Otrzymasz interesującą propozycję lub pozytywną wiadomość w sprawie pracy. Rozważać będziesz zmianę zatrudnienia. Niektóre Ryby odważniej współpracować będą z nowym zespołem. Finanse niestabilne, dlatego wskazane jest rozsądne zarządzanie pieniędzmi.

Zdrowie: Czeka Cię drobny zabieg chirurgiczny.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Czy horoskopy Ci się sprawdzają?
Lodowata kąpiel morsów pod Bydgoszczą

Chcesz poprawić humor? Czytaj książki z happy-endem, to działa!

Nie wierzysz? Posłuchaj Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.