Te znaki zodiaku nigdy nie będą bogate. Horoskop mówi jasno, jak wygląda przyszłość i na co trzeba uważać

i

Autor: luxstorm/Pixabay Te znaki zodiaku nigdy nie będą bogate. Horoskop mówi jasno, jak wygląda przyszłość i na co trzeba uważać

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 03.04. – 09.04. Co się wydarzy? Ten znak zodiaku zostanie oszukany w kwestiach finansowych. Musi pilnować swojej skarbonki

2023-04-02 11:02

Horoskop tygodniowy na najbliższe dni od wróżki Cesarii. Sprawdź, jakie wyzwania przygotowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku. Czy będzie to dobry tydzień, a może czeka Cię coś, czego się nie spodziewasz. Które znaki zodiaku wpadną w rutynę życia, a które zmierzą się z nieoczekiwanymi problemami? Dowiesz się tego sprawdzając horoskop tygodniowy dla wszystkich, dwunastu znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 03.04. – 09.04

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Podejmując różne inicjatywy finansowe lub transakcje gotówkowe możesz zostać oszukana lub wprowadzona w błąd. W kwestii pieniędzy bądź bardziej czujna, niż zwykle.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Będziesz bardziej formalna i schematyczna względem ludzi, niż zwykle. Prawdopodobnie będzie to efektem nadwyrężenia Twojego zaufania i większej ostrożności z Twojej strony.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Podejmiesz rywalizację z mężczyzną o silnej osobowości. Oboje konkurować będziecie o to samo, np. zakup tej samej działki, awans w pracy, otrzymanie pracy itp.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Maksymalnie skoncentrujesz się na pracy. Otrzymasz dochodowe zlecenie, które trzeba będzie zrealizować do końca tego tygodnia. Sumiennie wypełnisz swoje zadanie.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Wyjdziesz ze strefy komfortu. Pokonasz bariery hamujące Cię i dokonasz tego, na co w ostatnim czasie zbierałaś się. Wraz z działaniem przyjdzie ulga.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Nieco zwolnisz tempa, gdyż organizm będzie wysyłał Ci informację, że potrzebujesz dłuższego odpoczynku. Dlatego poprosisz w pracy o urlop lub zdecydujesz się na zwolnienie lekarskie.

Zobacz także: To, co widzisz na obrazku wyjawi Twoje najgorsze wady. Wystarczy kilka sekund. Szybki test na osobowość

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Nie planując żadnych dodatkowych wydatków, pod wpływem impulsu zakupisz coś do domu, np. ekspres do kawy. Taki zakup znacznie poprawi Ci nastrój i sprawi przyjemność.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Jeśli starasz się o powiększenie rodziny, to w tym tygodniu może udać Ci się zajść w ciąże. Marzenie o dziecku już w najbliższym czasie spełni się.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Od dawna obserwuje Cię kobieta, dla której jesteś inspiracją i autorytetem. Podgląda Twoje działania i wzoruje się na nich. Prawdopodobnie ujawni się i skontaktuje się z Tobą.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Twój spokój domowy zostanie zakłócony nagłym zdarzeniem. Uwaga na różne awarie, których sama możesz uniknąć, ale też niestety możesz nieświadomie doprowadzić.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Przestaniesz zamartwiać się sprawą, która siedziała długo w Twoich myślach. W tym tygodniu ona się rozwiąże lub pojawi się wyraźna poprawa jej pozycji.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Do twojego związku wkradnie się chłód emocjonalny i obojętność. Zareaguj na nawet niewielkie zmiany i szukaj przyczyn ich wystąpienia. Nie bagatelizuj żadnych problemów.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Sonda
Czy sprawdzasz horoskop codziennie?
Wielki horoskop miesięczny na kwiecień 2023. Te znaki czeka miłość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany