Horoskop dzienny na poniedziałek, 6 czerwca 2022. Ten znak zodiaku dopnie swego, ale pod jednym warunkiem!

i

Autor: Pixabay Horoskop dzienny na poniedziałek, 6 czerwca 2022. Ten znak zodiaku dopnie swego, ale pod jednym warunkiem!

Horoskop tygodniowy 04.07 - 10.07. Co Cię czeka? Te znaki zodiaku skrzywdzą swoich bliskich

2022-07-03 5:44

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Przed nami kolejny tydzień pełen emocji i wakacyjnych wrażeń. Sprawdź swój horoskop na nadchodzące dni i zobacz, co zaplanowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku. Czeka Cię niezapomniana przygoda podczas urlopu, a może będziesz musiał podjąć bardzo ważną decyzję, która będzie miała wpływ na Twoje życie. Przeczytaj swój horoskop tygodniowy.

Horoskop tygodniowy 04.07. – 10.07

Baran 21.03-20.04

Będziesz chciał nadmiar swojej naturalnej energii wykorzystać przy pracach w ogrodzie, piwnicy lub garażu. Skoncentrujesz się na porządkach domowych lub około domowych.

Byk 21.04-21.05

Jeśli czekasz na odzyskanie długu, podwyżkę w pracy lub odszkodowanie, to w tym tygodniu wyraźnie zauważysz przypływ pieniędzy. Część z nich przeznaczysz na przyjemności.

Bliźnięta 22.05-21.06

Przed Tobą tydzień przyjemności, relaksy i błogiego lenistwa. Wiele Bliźniąt właśnie w tym tygodniu wyjedzie na urlop, który będzie dla nich niezapomnianym wypadem.

Rak 22.06-22.07

Możesz usłyszeć kilka gorzkich słów od bliskiej osoby. Możliwe, że na krótko pokłócisz się z nią, a nawet możecie w tym tygodniu w ogóle nie mieć kontaktu. Pojawi się potrzeba wyciszenia.

Lew 23.07-22.08

Poczujesz nagły przypływ chęci do pracy, podejmowania nowych działań i realizacji nowych projektów. Praca całkowicie cię pochłonie, a jej efekty szybko zauważysz.

Panna 23.08-22.09

Znajdziesz nowy sposób, aby szybko i dobrze zarobić. Przypomnisz sobie o swoich kompetencjach i umiejętnościach, które wcześniej nie brałaś pod uwagę.

Zobacz także: Pełnia Księżyca lipiec 2022. Uważaj na Superksiężyc w Koziorożcu, możesz mieć kłopoty w pracy

Waga 23.09-23.10

Czeka Cię jeden większy wydatek dla dziecka. Możliwe, że będziesz musiała kupić córce lub synowi nowy telefon komórkowy lub tablet. Dla swojego dziecka wszystko przecież zrobisz.

Skorpion 24.10-22.11

Podejmiesz decyzję o zamknięciu stale powracającej sprawy. Będziesz chciała definitywnie zamknąć przeszłość, gdyż skupisz się na budowaniu swojej przyszłości, na innych zasadach.

Strzelec 23.11-21.12

Jeśli nie dasz się skusić korzystną ofertą i podejrzanie atrakcyjną propozycją, to uda Ci się uniknąć oszustwa na Tobie. Dlatego bądź w tym tygodniu wyjątkowo ostrożna.

Koziorożec 22.12-20.01

Podejmować będzie dużo rozmów z partnerem. Trochę się spraw do przegadania nazbierało i oboje zdacie sobie sprawę, że nie można przysłowiowo zamiatać problemów pod dywan.

Wodnik 21.01-20.02

W bardzo obcesowy sposób wyrażać będziesz swoje niezadowolenie, nawet wobec bliskich osób. Brak taktu w Twoich wypowiedziach może skrzywdzić drugą stronę.

Ryby 21.02-20.03

Najważniejsza będzie w tym tygodniu miłość. Skoncentrujesz się na budowaniu nowej relacji. Zodiakalne Ryby pozostające w stałych związkach zadbają o dobrą atmosferę.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Nawałnica przeszła nad Szczecinem