horoskop

i

Autor: SHUTTERSTOCK horoskop

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 05.12. – 11.12. Ten znak zodiaku odkryje bolesną prawdę o sobie. Co się wydarzy?

2022-12-05 8:59

Horoskop tygodniowy 05.12 - 11.12 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co dla Twojego znaku zodiaku zaplanowały gwiazdy. Czy będzie to dobry tydzień, a może zmierzysz się w nowymi wyzwaniami i problemami? Zobacz horoskop na ten tydzień dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku przygotowany przez wróżkę Cesarię. Co zaplanował dla Ciebie los?

Horoskop tygodniowy 05.12. – 11.12

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Czeka Cię wyjazd, daleki i bardzo ekscytujący. Otwórz się na nowe doświadczenia i naukę, jaką z pewnością będzie Ci dane przyjąć w związku z tą podróżą.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Zostaniesz zaproszona na wyjątkowe spotkanie lub huczną imprezę. Być może już w tym tygodniu weźmiesz udział w jakimś wydarzeniu, na którym poznasz nowe osoby.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Usłyszysz kilka słów gorzkiej prawdy o sobie. Dowiesz się, że komuś nieświadomie wyrządziłaś krzywdę. Od Twojej dojrzałości będzie zależało, czy zdobędziesz się na przeprosiny.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Chcąc iść na skróty, niewielkim nakładem pracy utkniesz w nietypowej sytuacji. Trzeba będzie poczekać na rozwój wydarzeń, na które nie wiele będziesz miała wpływu.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Będziesz martwiła się o swoje finanse, a to dlatego, że w tym tygodniu będziesz musiała dokonać dwóch dużych wydatków. Możliwe, że trzeba będzie ubezpieczyć samochód lub kupić nową pralkę.

Zobacz także: Świąteczne życzenia dla znaków zodiaku. Pięknie wierszyki dopasowane do znaku zodiaku. Podaruj bliskim słowa zgodne z ich horoskopem

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Warto szukać rozwiązań dalej od siebie. Single powinni otworzyć się na nowe kontakty spoza swojego terytorium, a bezrobotni powinni szukać pracy w innych, niż do tej pory miejscach.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Znajdziesz się w większym skupisku ludzie, gdzie będziesz miała okazję poszerzyć krąg dobrych znajomych. Weźmiesz udział np. w koncercie, konferencji lub szkoleniu.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

To co sobie zaplanujesz – osiągniesz w tym tygodniu. Krok po kroku realizować będziesz poszczególne etapy założonego planu. Sama sobie udowodnisz moc, jaką w sobie skrywasz.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Szybko, bo już w połowie tygodnia dopadnie Cię przemęczenie. Możliwe, że organizm będzie dawał Ci wyraźne sygnały, aby zwolnić. Pozwolisz sobie, aby weekend rozpocząć w środę lub czwartek.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Czujesz, że musisz coś zmienić w swoim życiu. Choć lubisz harmonię, spokój i przewidywalność, to jednak przetniesz rutynę i pozwolisz sobie, aby żyć inaczej, niż do tej pory.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Niektóre Wodniki zdecydują się zmienić pracę, a inne rozpoczną pracę na własny rachunek. Z pewnością wiele z nich pożegna się z pracodawcą, dotychczasowym stanowiskiem lub jakimś zajęciem zawodowym.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Osoby od dawna pracujące z własną energią i samoświadomością pokonają swoje bariery. Wiele Ryb odnajdzie spokój i stabilizację, a także pozbędą się lęku, który je hamował w rozwoju.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Co i za ile można kupić na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają