Horoskop tygodniowy 16.05 - 22.05 dla dwunastu znaków zodiaku. Co Cię czeka w tym tygodniu?

2022-05-15 5:08
horoskop
Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy na najbliższe dni dla wszystkich, dwunastu znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka. W horoskopie na nadchodzący tydzień znajdziemy wskazówki dotyczące sfery uczuciowej, finansów i zdrowia. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku obejmuje 7 dni, w których nie zabraknie życiowych porad - kogo unikać, z kim nawiązywać pozytywne relacje. Zobacz nasz horoskop i sprawdź, co czeka Twój znak zodiaku.

Horoskop tygodniowy 16.05. – 22.05.

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04 

Twój przełożony zaproponuje Ci wyjazd szkoleniowy na kilka dni. Podejdziesz do tej propozycji bardzo entuzjastycznie, gdyż właśnie takiej zmiany potrzebujesz.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Od dłuższego czasu masz wrażenie, że znajdujesz się w złym miejscu. Chcesz czegoś więcej, a ambicje coraz bardziej męczą Twoje myśli. W tym tygodniu zastanawiać się będziesz co dalej.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

W tym tygodniu sama dla siebie będziesz najważniejsza. Nagrodzisz się kosztownym prezentem. Możliwe, że zafundujesz sobie egzotyczny tygodniowy wyjazd w „ciepłe kraje”.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Zauważysz, że coraz rzadziej kłócisz się z partnerem. Wiele sobie wyjaśnicie, a może nawet wybaczycie. Powróci harmonia i spokój do Twojego związku.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Dasz czas na rozwój pewnej sytuacji. Zachowasz powściągliwość w wykonywaniu działań, które mogłyby tylko zaszkodzić, a nic na razie nie wniosą.

Zobacz także: Kwiaty dla znaków zodiaku. Którą rośliną jesteś. Jakie kwiaty przyniosą Ci szczęście?

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Zainwestujesz swoje oszczędności w niewielką nieruchomość. Niektóre Panny ulokują gotówkę w innej inwestycji. Ten krok zapewni im poczucie bezpieczeństwa.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Twoi bliscy zauważą, że jesteś bardziej nerwowa i porywcza, niż zwykle. Niestety, ich uwagi odbierać będziesz jako atak. Uwaga! Możliwe kłótnie i konflikty.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Dość nerwowo zrobi się w Twoim domu. Niestety, większość kłótni będzie wywołanych z Twojej inicjatywy. Twoja upartość i nieustępliwość wywoływać będzie napięcie między domownikami.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Otrzymasz propozycję nowych działań zawodowych. Jednak zareagujesz na tą ofertę bez przekonania. Prawdopodobnie nie otworzysz się na nowe doświadczenia.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

W tym tygodniu maksymalnie pochłonie Cię praca. Nałożą się na siebie obowiązki zaległe i nowe czynności zawodowe, do których podejdziesz jak do wyzwania.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Odkryjesz nielojalność partnera wobec Ciebie. Możliwe, że w jego telefonie znajdziesz wiadomości pisane z inną kobietą lub inne fakty, o których nie wiedziałaś.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Chwilowo nie będziesz mogła zrobić kroku do przodu. Pewna sytuacja, mocno Cię krępująca pozostanie bez zmian. Nie warto próbować wykonywać na siłę nieprzemyślanych ruchów.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?
Mistrzostwa kierowców autobusów WTP