Horoskop dzienny na 11 sierpnia 2022. Ten znak zodiaku powinien uważać na plotkarzy

i

Autor: Darkmoon_Art /Pixabay.com Horoskop dzienny na 11 sierpnia 2022. Ten znak zodiaku powinien uważać na plotkarzy

Horoskop na nowy tydzień

Horoskop tygodniowy 19.09 – 25.09. Ten znak zodiaku zostanie wykorzystany! W tym tygodniu trzeba być ostrożnym

2022-09-18 4:34

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Sprawdź, co zaplanowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku. Nadchodzące dni dla niektórych znaków zodiaku mogą okazać się początkiem czegoś nowego i sprawdzianem ich umiejętności. Warto jednak uważać, jeden nieostrożny ruch, a możemy zostać zranieni i oszukani. Zobacz swój horoskop na nadchodzący tydzień. Sprawdź, co przygotował dla Ciebie los.

Horoskop tygodniowy 19.09. – 25.09

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Pojawi się atrakcyjna oferta, nad przyjęciem jej długo będziesz się zastanawiała. Niestety, brak Twojej decyzji może sprawić, że ta szansa ucieknie Ci sprzed oczu.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Będziesz rozważała przeprowadzkę, a nawet wyjazd w odległe miejsce. Będziesz czuła potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu. Znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Uważaj na wszelkie podejrzane propozycje współpracy finansowej lub zawodowej. Ktoś będzie miał wobec Ciebie nieuczciwe zamiary. Będzie chciał się dzięki Tobie wzbogacić.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Doświadczysz rozczarowania osobą, która deklarowała, że jest Ci bliska. Wydarzy się coś, co sprawi, że uświadomisz sobie, iż nie możesz na takich zasadach kontynuować relacji.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

W tym tygodniu podejmiesz działania mające na celu realizację planu B, po tym jak realizacja planu A nie powiodła się. Nie poddasz się i dasz sobie drugą szansę na osiągnięcie celu.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Odrzucisz jakąś propozycję lub współpracę, gdyż dojdziesz do wniosku, że ta inicjatywa nie jest spójna z Twoimi wartościami. Poczujesz, że z tą ofertą nie będzie Ci po drodze.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Podejmiesz trudną, ale bardzo ważną rozmowę wyjaśniającą. Usłyszysz wiele słów krytyki pod swoim adresem, do których będziesz musiała się odnieść.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Niespodziewanie otrzymasz okazję zaprezentowania swoich umiejętności zawodowych. Pojawi się też szansa na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Postawisz na rozwój i podniesienie kompetencji, aby w przyszłości móc rozpocząć nowy biznes lub inne działania zawodowe. Idziesz w dobrym kierunku!

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Ktoś Cię zrani mocnymi słowami krytyki. Nie lubisz, gdy ktoś wytyka Ci błędy, ale warto zastanowić się, czy zarzuty pod Twoim kierunkiem są uzasadnione.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Rozważać będziesz zakup lub wynajem nieruchomości. Jednak w tym tygodniu nie podejmiesz jeszcze żadnych ostatecznych decyzji. Potrzebujesz więcej czasu na przemyślenia.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Niepotrzebnie wdasz się w rodzinną dyskusję na temat osoby, z którą nie utrzymujesz kontaktów. Wybuchnie z tego większa afera, jeśli w porę nie wycofasz się z tych plotek.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Sprawdzają się Twoje horoskopy?
Niebiańskim samolotem lecą w poślubną podróż
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany