Horoskop dzienny [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 20.02. – 26.02. Ktoś doniesie na ten znak zodiaku. Czekają go problemy i będzie musiał udowodnić swoją wartość

2023-02-20 8:38

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Sprawdź, co zaplanowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku. Zaczynający się tydzień może być bardzo emocjonalny, a jeden znak zodiaku musi uważać na swoje otoczenie. Ktoś będzie chciał go oszukać i doniesie na niego. O którym znaku zodiaku mowa? Zobacz horoskop tygodniowy przygotowany przez wróżkę Cesarię i przygotuj się na nowe wyzwania.

Horoskop tygodniowy 20.02. – 26.02

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Zaprosisz kogoś, aby wspólnie świętował twój sukces. Możliwe, że zorganizujesz przyjęcie dla najbliższych, na którym celebrować będziesz swoje szczęście.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Uważaj, bo możesz podjąć złą decyzję, która będzie dla Ciebie destrukcyjna. Chcąc poprawić swoją sytuację, tylko zwiększysz sobie trudności. Kilka razy zastanów się zanim w coś zaangażujesz się.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Dostrzeżesz zmianę zachowania partnera. Będzie on w kontaktach z Tobą bardziej drażliwy, nerwowy, a nawet wybuchowy. Przyczyna jego zachowania wyjdzie na jaw dopiero w kolejnym tygodniu.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Uda Ci się zaoszczędzić na zakup wymarzonego przedmiotu, na który długo odkładałaś pieniądze. Pozwolisz sobie na ten zakup, dzięki czemu poczujesz ogromną satysfakcję.

Zobacz także: Co widzisz na tym obrazku? Szybki test na osobowość zdradzi, czy jesteś introwertykiem, czy raczej ekstrawertykiem. Liczy się pierwsze wrażenie

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Twoje plany wyczekiwanego wyjazdu legną w gruzach. Wydarzy się coś, co sprawi, że podróż będzie musiała zostać przełożona. Nie wyjeżdżaj za wszelką cenę, poczekaj na lepszy czas.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Możliwa ostra kłótnia z przyjaciółką, która będzie niezadowolona z Twojej postawy. Warto, abyś nie próbowała odbijać jej piłeczki, gdyż może dojść do załamania Waszej relacji.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Trudno Ci będzie znaleźć porozumienie ze znaczącą dla Ciebie osobą. Brak porozumienia i konsensusu może sprawić, że relacja zostanie chwilowo zawieszona.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Znajdziesz się w dziwnej i lekko niekomfortowej sytuacji międzyludzkiej. Trzeba będzie zmierzyć się z własnymi i innych emocjami oraz zachować się odpowiedzialnie.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Uważaj na zdrowie. Występuje bowiem duże ryzyko kontuzji i pogorszenia stanu zdrowia. Zadbaj też o komfort psychiczny i higienę zdrowia psychicznego.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Ktoś w miejscu pracy bacznie Ciebie obserwuje. Chętnie donosi do przełożonego Twoje potknięcia, niewiedzę lub popełniane błędy. Bądź czujna i ostrożna.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Chwilowo możesz odsunąć się od najbliższych, aby skoncentrować się na priorytetach. Takie pojawią się w tym tygodniu i będą wymagały natychmiastowej interwencji.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Ktoś może wyrządzić Ci bolesną krzywdę. Możesz zawieść się na kimś, na kim kiedyś mogłaś zawsze polegać. Nie będziesz rozumiała emocji, jakie zdominują Tobą w tym tygodniu.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?
Upamiętnili słynną ławeczkę patriotyczną
Nasi Partnerzy polecają