Jak przyciągać do siebie szczęście? Prawo przyciągania i szczęśliwe talizmany"

2022-05-28 6:42
Horoskop miłosny tygodniowy: 28.04-4.05. Kto znajdzie miłość na początku maja?
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Doni_Shala Horoskop miłosny tygodniowy: 28.04-4.05. Kto znajdzie miłość na początku maja?

Jak przyciągnąć szczęście? Chyba każdy z nas zastanawiał się, jak mieć więcej szczęścia w życiu. Przesądów związanych z przyciąganiem szczęścia jest dużo. Jeśli talizmany, wróżby i mantry są Ci bliskie, sprawdź przegląd ezoterycznych sposobów na przyciągnięcie szczęścia.

Jak przyciągnąć do siebie szczęście? Talizmany na szczęście

Pierwszym i najważniejszym punktem na drodze do dostatku jest oczywiście ciężka praca i oszczędzanie. Nie wydając gotówki na prawo i lewo jesteśmy w stanie zgromadzić większą ilość pieniędzy. Jednak to nie wszystko, co możemy zrobić. Jest także wiele innych sposobów na przyciąganie bogactwa. Pół żartem, pół serio, niektórzy uważają, że dobrobyt można sobie zaprogramować. Jednym z takich sposobów są afirmacje, czyli mantry i przesądy, które pozwalają nam skupić się na określonym celu i sprawić, że będzie on na wyciągnięcie ręki. 

Zobacz także: Kwiaty szczęścia i bogactwa. Ustaw te rośliny na parapecie – unikniesz chorób i pecha

Afirmacje na bogactwo 

Niektórzy wierzą, że istnieje coś takiego jak prawo przyciągania, czyli im więcej o nich myślimy tym łatwiej stają się one dla nas dostępne. To pozytywne myślenie i regularne powtarzanie określonych słów. Jak to wygląda w praktyce?

- O wszystkim myśl tylko pozytywnie - odrzuć wszelkie złe emocje i problemy.

- Stwórz swoją mapę marzeń - nie bój się wyobrażać sobie rzeczy, które chcesz kupić. Skup się na nich.

- Wizualizuj się przyszłość - niech senne marzenia będą drogą do spełnienia marzeń, a nie celem samym w sobie.

Inne sposoby na przyciągniecie dostatku

Istnieje wiele wróżb i przesądów, by przyciągać do siebie bogactwo. To między innymi znany wszystkim łuski karpia przechowywane w portfelu, czy mycie rąk monetami w pierwszy dzień roku. Są także pewne rytuały, które mają zapewnić życie w dostatku. Jak je przeprowadzić?

- Przede wszystkim skup się na pozytywnych drogach zdobycia dobrobytu, nie myśl o spadku czy innej drodze wzbogacenia się czyimś kosztem. 

- Rytuał przeprowadź w czwartek. Uznaje się, że ten dzień ma w swojej opicie Jowisz, który popycha ludzi do działania i pracy.

- Zadbaj o otoczenie. Zapal świece i przygotuj złoty obrus, niech ten kolor będzie Twoją dobrą wróżbą.

- Noś zawszy przy sobie szczęśliwe talizmany.

Czy faktycznie tego rodzaju sposoby działają? Naszym zdaniem najważniejsza pozostaje praca, oszczędzanie i rozsądne gospodarowanie gotówką. Wszelkiego rodzaju wróżby i przesądy są dobre dla zabawy, wtedy gdy nic nie kosztują i nie stają się niebezpieczne. Pamiętaj, by nie wydawać swoich pieniędzy na szemrane poradniki o przyciąganiu bogactwa. Jedyną osobą, która się w ten sposób wzbogaci będzie ich autor. 

Sonda
Wierzysz w tego rodzaju afirmacje i wróżby?
Mężczyzna podpalił się pod sądem. Powodem zakaz widywania się z dzieckiem?