Które znaki zodiaku uchodzą za najbrzydsze, a które za najładniejsze? Sekretna lista astrologów

2022-01-27 9:40
Znaki zodiaku
Autor: SHUTTERSTOCK Rak

Mówi się, że wygląd to nie wszystko, jednak nie da się zaprzeczyć, że osoby uchodzące za atrakcyjne miewają czasem łatwiej. Warto jednak pamiętać, że uroda to rzecz względna i zależna od naszego gustu. Astrolodzy się jednaj zgodni, niektóre znaki zodiaku piękny wygląd mają zapisany w gwiazdach, by jednak w przyrodzie była równość, są również i takie znaki zodiaku, które od losu nie otrzymały atrakcyjnej aparycji. Na tej drugiej liście zapewne nikt nie chciałby się znaleźć. Sprawdź, które znaki zodiaku uchodzą na najpiękniejsze, a które odwrotnie, są sklasyfikowane są jako jedne z najbrzydszych.

Najpiękniejsze i najbrzydsze znaki zodiaku. Sprawdź, na której liście jesteś

Poczucie piękna to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje, jednak są pewne cechy wyglądu, która społecznie uchodzą za atrakcyjne. Mówi się, że "ładni ludzie" mają w życiu łatwiej, szybciej nawiązują nowe kontakty i zdobywają sympatię innych. Astrolodzy są zdania, że pewne cechy wyglądu zapisane są nam w gwiazdach i determinuje je znak zodiaku, w którym przyszliśmy na świat. Jedne znaki zodiaku uchodzą na najpiękniejsze, a drugie wręcz przeciwnie, uznawane są jako najbrzydsze. Zobacz, na której liście jesteś ty. 

Zobacz również: Zbliża się nów Księżyca w Wodniku 2022. Rozpocznie Księżycowy Nowy Rok. Co przyniesie?

Najpiękniejsze znaki zodiaki

BYK

Osoby urodzone w znaku Byka uchodzą za wyjątkowo atrakcyjne, mężczyźni to prawdziwy przystojniacy, a kobiety to seksowne aniołki. Byki posiadają uniwersalną urodę, które będzie się podobać niezależnie od panującej mody. 

BLIŹNIĘTA

Dla osób urodzonych w tym znaku piękno nie jest najważniejsze i właśnie to sprawia, że są oni niezwykle atrakcyjni. Lekko rozczochrane włosy, naturalne usta i kurtka zarzucona jakby od niechcenia. 

LEW

Osoby urodzone w znaku Lwa to przede wszystkim pewność siebie i dostojny wygląd. Wzbudzają zachwyt gdziekolwiek się pojawią i zawsze otoczone są wianuszkiem wielbicieli.

Najbrzydsze znaki zodiaku

RAK

Dla osób urodzonych w tym znaku największym problemem jest ich charakter Nie potrafią wyjść ze swojej skorupy i cały czas pogłębiają własne kompleksy, przez co stają się zupełnie nieatrakcyjni dla otoczenia. 

SKORPION

Osoby urodzone w tym znaku nie lubią o siebie dbać i nie starają się wyglądać atrakcyjnie. Takie zachowanie skutecznie odstrasza potencjalnych wielbicieli.

RYBY

Dla otoczenia osoby urodzone w znaku Ryb są nudne, w żaden sposób nie próbują zainteresować innych swoją osobą. Ich zachowanie sprawia, że nikt nie chce pozanć ich bliżej. 

Sonda
Wierzysz w astrologię i znaczenie znaków zodiaku?
Sedno Sprawy - Artur Dziambor