Pięknie cytaty na równonoc jesienną

i

Autor: Shutterstock Pięknie cytaty na równonoc jesienną

Pięknie cytaty na jesień 2022

Magiczne cytaty i wiersze na równonoc jesienną 2022! W tych słowach zaklęte jest powodzenie i dostatek! Poznaj ich moc

2022-09-20 4:10

Równonoc jesienna oznacza oficjalne pożegnanie lata i początek jesieni! Nastąpi to w nocy z 22 września na 23 września. Według astrologii będzie to czas nowych zmian w naszym życiu i otwarcia się na kolejne wyzwania, które przyniesie nam los. Słońce wkroczy do znaku Wagi, co będzie oznaczać nowy początek. Zobacz, jakie cytaty i wiersze pomogą utrzymać Ci harmonię i wejść z dostatkiem w nowy etap. To pięknie sentencje, które zyskają podwójną moc w czasie równonocy jesiennej.

Piękne cytaty i wiersze na równonoc jesienną 2022. Te słowa zapewnią Ci szczęście i dostatek 

Nadchodzą jesień oznacza wielką transformację w naszych sercach, a równonoc jesienna będzie jej początkiem. W nocy z 22 na 23 września powitamy nowy rozdział w naszym życiu, który zgodnie z astrologią ma być początkiem wielkiej, nieodgadnionej przygody. Przygotowaliśmy dla Ciebie magiczne wiersze i cytaty, które dodadzą równonocy jesiennej mocy i sprawią, że los będzie Ci bardziej przychylny. Zobacz te pięknie sentencje i noś je blisko serca jesienią 2022.

Zobacz także: To najbardziej leniwy i flegmatyczny znak zodiaku. Zamiast pracy woli bujać w obłokach 

Cytaty i wiersze na szczęście na równonoc jesienną 

Budzi we mnie dziwny smutek, podobnie jak koniec lata, bo chociaż narzekamy na upał, czujemy się dotknięci, kiedy musimy pożegnać chłodnące słońce” - Zeruya Shalev, „Mąż i żona”.

Zima jak troska, długo trwa, a lato jak szczęście, mija chwilą” - Maria Rodziewiczówna, „Człowiek i światopogląd”.

Co się wio­śnie nie prze­ży­ło wio­sną,/ Co się latu nie uda­ło w le­cie,/ Co chmur czar­nych ściem­ni­ła po­gróż­ka,/ To ba­bie­go lata do­bra wróż­ka/ Dło­nią ci­chą, mięk­ką i li­to­sną/ Z swej ką­dzie­li w sre­brzy­stą nić ple­cie” -  Leopold Staff, „Babie lato”.

"Życie zaczyna się dopiero jesienią, kiedy robi się chłodniej" - F. Scott Fitzgerald, "Wielki Gatsby".

"Lubię jesień... Jesień jakby usprawiedliwia depresję, jesienią nie trzeba być młodym, zdrowym, aktywnym jak latem, jesienią można sobie popłakać, jesień to pora ludzi samotnych" - Paweł Pollak, "Niepełni".

"Jestem sam. Całkiem sam. Od dawien dawna. Pustka. Jesień. Myśli mało. Co robić, jak nic zrobić nie można, bo po co? Patrzę w sufit. Tak bardzo nie chcę mi się nic robić, że patrzeć też nie mam ochoty. Zamykam oczy i tak leżę, i leżę, i nic. Słońce zgasło na wieki wieków. Amen. Boga nie ma. Czas się zatrzymał. Wszystko się skończyło" - Jacek Głębski, "Kuracja". 

Sonda
Wierzysz w tego rodzaju afirmacje i wróżby?
Tłumy na pchlim targu pod Bydgoszczą