Jaki kolor bielizny nosisz?

i

Autor: Shutterstock

Masz swój ulubiony kolor bielizny? Dowiedz się, jaką jesteś kobietą!

2022-06-28 15:17

Istnieje ścisły związek między osobowością kobiety, a jej ulubionym kolorem bielizny. Te zależność zauważyła psycholog Donna Dawson i przypisała poszczególnym kolorom bielizny konkretne typy kobiet. Chcesz dowiedzieć się, jaką kobietą jesteś? Sprawdź w swojej szafie, jaki kolor bielizny nosisz najchętniej. Z kolei mężczyzn zachęcamy do zapamiętania koloru bielizny, jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o swojej partnerce.

Jaki kolor bielizny nosisz najczęściej

Jedne z nas najlepiej czują się w czerwonej koronkowej bieliźnie, inne w cielistej i taką właśnie noszą najczęściej. Choć wiadomo, że najlepiej dobierać kolor bielizny, zwłaszcza biustonosza do kolorystyki naszego ubrania, to i tak mamy swoją ulubioną, w której czujemy się komfortowo i seksownie. Psycholog z Uniwersytetu w Londynie, Donna Dawson zauważyła związek między charakterem kobiety a tym, jaki kolor bielizny lubi najbardziej. Podczas badań wysnuła wnioski, które mogą zaskoczyć wiele z nas. Do każdego koloru bielizny przypisała cechy charakteryzujące jej posiadaczkę.

Kolor bielizny a charakter kobiety

Czerwona bielizna

Jesteś kobietą odważną, pewną siebie, namiętną i rozpiera cię energia. Lubisz być w centrum uwagi, dlatego zdarza się, że specjalnie prowokujesz swoim strojem, czy sposobem bycia. Doskonale wiesz, czego chcesz od życia i dążysz do celu.

Biała bielizna

Jesteś kobietą opanowaną, spokojną i raczej nieśmiałą. Umiesz chodzić na kompromisy i nie lubisz konfliktów.

Czarna bielizna

Jesteś zmysłowa, ambitna i pewna siebie. Intrygujesz swoją tajemniczością. Kochasz elegancję.

Cielista bielizna

Jesteś naturalna i szczera. W pełni akceptujesz swoje ciało. W sypialni jesteś otwarta na nowości i eksperymenty.

Sonda
Jaki kolor bielizny lubisz najbardziej?
Kochanka Ronaldo nie ma wstydu?! Georgina Rodriguez w EROTYCZNEJ BIELIŹNIE legła przy choince i pokazuje...