Imię dla dziecka a znak zodiaku

i

Autor: Shutterstock Imię dla dziecka a znak zodiaku

Znaczenie imion

Najbardziej obciachowe imię dla dziewczynki. Niesamowite, że ktoś się na nie zdecydował. Oryginalny pomysł czy głupia moda?

2023-06-13 13:26

Najdziwniejsze imię dla dziewczynki w 2023 roku. Bywa, że fantazja rodziców wybierających imię dla swojej pociechy nie zna granic. Trudno czasem przewidzieć, czym kierują się rodzice, a imiona z jakimi zjawiają się w urzędzie przechodzą wszelkie pojęcie. Przy tych imionach Jessica i Brajan to banalnie przykłady. Jest jedno "imię" dla dziewczynki, które zdecydowanie uchodzi za najbardziej przypałowe i obciachowe. Aż trudno uwierzyć, że ktoś chciał w ten sposób nazwać dziecko.

Najbardziej przypałowe imię dla dziewczynki. Tak lepiej nie nazywać dziecka

Wybór imienia to decyzja na całe życie. Przyszli rodzice powinny wziąć pod uwagę wiele aspektów i nie kierować się jedynie modą lub własnymi upodobaniami. W Polsce dzieci często otrzymują imię po starszych członkach rodziny lub po ulubionych artystach lub bohaterach książek ich rodziców. W ostatnich latach pojawiła się moda na coraz bardziej nietypowe imiona dla dzieci. Na początku decydowały się na nie gwiazdy, na przykład Katarzyna Figura nazwała swoją córkę Koko. Teraz coraz częściej na oryginalne imiona decydują się także zwykli zjadacze chleba. Po modzie na Jessiki i Brajanków przyszła pora na coraz to dziwniejsze propozycje. Zanim przyszli rodzice zdecydują się na dosyć osobliwe imię to warto zastanowić się, czy w ten sposób nie skrzywdzi się dziecka. Czy za kilkanaście lat nie będzie ono miało pretensji do rodziców. 

Zobacz także: To były ukochane perfumy księżnej Diany. Jedna z najstarszych kompozycji na świecie. Oryginał kosztuje kilkaset złotych, a my znaleźliśmy cudowny zamiennik za mniej niż 55 zł

Obciachowe imię dla dziewczynki. Niektórzy tak chcieli nazwać dziecko

Na liście najbardziej przypałowych imion dla dziewczynki od lat pojawia się wspomniana już Jessica. W ostatnim czasie pojawiły się także inne, również dziwne, propozycje. To między innymi Europa oraz Pandemia. Nie wiemy, czym kierowali się rodzice przy wyborze tego ostatniego imienia, ale pokazuje to, że ludzka wyobraźnia nie zna granic. Wśród innych obciachowych imiona dla dziewczynki można znaleźć Milagros, Freja czy Dąbrówka.  

Sonda
Co sądzicie o unikatowych imionach?
Postrzelonemu Bocianowi Rogerowi trzeba było amputować część skrzydła
Listen on Spreaker.