DR SMILE

i

Autor: Materiały prasowe DR SMILE

Osiągnij stan dobrego samopoczucia z nowym uśmiechem

2022-08-02 17:05

Badania pokazują, że stan psychiczny ma ogromny wpływ na wszystkie sfery życie człowieka. Endorfiny, czyli hormony szczęścia, bezpośrednio oddziałują na samopoczucie, zwiększają pewność siebie i tworzą poczucie dobrostanu, zwanego well-beingiem. Aby zadbać o odpowiednią ilość endorfin w organizmie, lekarze polecają najprostszą metodę – uśmiech. A co jeśli nie przepadasz za swoim uśmiechem? Na to również mamy sposób! Naucz się na nowo cieszyć życiem i uśmiechać szerzej, odważniej i częściej z DR SMILE.

Czym jest well-being?

Well-being to teoria opracowana przez prof. Martina Seligmana, który określił ją jako poczucie dobrostanu, zadowolenia i komfortu w życiu człowieka. Holistyczne spojrzenie na stan well-being zakłada takie czynniki, jak realizacja własnego potencjału, umiejętność radzenia sobie ze stresem, budowanie bliskich i trwałych relacji oraz poczucie radości ze swojego życia. Jak to wszystko osiągnąć? Najpierw zadbaj o podstawową sprawę – uśmiechaj się jak najwięcej!

Uśmiech to samo zdrowie

Uśmiech ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Badania naukowe pokazują, że wywołanie uśmiechu potrafi poprawić nasz nastrój i rozluźnia mięśnie. To doskonała metoda na dotlenienie organizmu, pobudzenie układu krążenia, a nawet…poprawę odporności. To recepta na łagodzenie bólu, ponieważ endorfiny naturalnie neutralizują hormon stresu. Uśmiech ma również niesamowitą moc tworzenia relacji z innymi. Człowiek podświadomie uznaje osobę uśmiechniętą za pewną siebie, energiczną, kreatywną i posiadającą dobre intencje. To sprawia, że osoby uśmiechnięte łatwiej i szybciej zjednują sobie sympatię innych osób, są popularne, przebojowe i pozytywnie nastawione do świata. Uśmiech to pierwszy i najważniejszy krok ku well-beingowi.

Zobacz także: Ubrania na jesień 2022. Co będzie w modzie? Postaw na te kolory i tkaniny

Zyskaj pewny siebie uśmiech w kilka miesięcy

U wielu osób uśmiech wiąże się z odruchem zakrywania ust dłonią, dyskomfortem i niepewnością. To wynik kompleksów, z którymi często podejmuje się podejmuje walkę u ortodonty. Wieloletnie noszenie stałego aparatu ortodontycznego, comiesięczne wizyty u lekarza i bolesne dokręcanie zamków wcale nie są jedyną drogą ku pięknym, prostym zębom. Metoda prostowania zębów niewidocznymi nakładkami DR SMILE jest nie tylko wygodniejsza, estetyczniejsza i znacznie bardziej komfortowa, ale również skuteczniejsza i szybsza. Leczenie specjalistycznymi nakładkami z materiału ClearQuartz® trwa zaledwie 4-9 miesięcy, podczas których niwelowane są zarówno mniej, jak i bardziej skomplikowane wady zgryzu.

Dobre samopoczucie i piękny uśmiech z DR SMILE

Droga do pięknego, pewnego siebie uśmiechu rozpoczyna się w jednej z partnerskich klinik DR SMILE. Podczas bezpłatnej wizyty wykonany jest skan 3D szczęki, na podstawie którego specjaliści przygotowują̨ indywidualny plan leczenia. Jeszcze zanim pacjent rozpocznie terapię, wie dokładnie jak będzie przebiegało leczenie, ile zestawów nakładek dostanie oraz otrzyma wizualizację 3D przemiany swojego uśmiechu. Całe leczenie w systemie opracowanym przez DR SMILE odbywa się wygodnie z domu, bez potrzeby wizyt kontrolnych u ortodonty. W przesyłce od DR SMILE pacjent otrzymuje komplet opracowanych dla niego nakładek, instrukcję oraz dostęp do aplikacji mobilnej, która ułatwi mu kontakt ze swoim opiekunem. Nakładki należy nosić przez 22 godziny na dobę i wymieniać co 14 dni

Źródło: materiały prasowe

Blok wrasta w Orlen przy Mogilskiej w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany