Toksyczny związek

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Związki i miłość

QUIZ o partnerstwie. Test na toksyczny związek. Czy Twój partner Cię wyniszcza psychicznie?

2023-09-03 7:00

Ten quiz o partnerstwie jest pewnego rodzaju testem na toksyczny związek. Być może pomoże Ci przejrzeć na oczy, z kim tak naprawdę masz do czynienia. A może wręcz przeciwnie - uznasz, ze Twój partner jest osobą godną zaufania i miłości, a o te relację warto zawalczyć. Odpowiedz na 10 pytań w quzie o partnerstwie i sprawdź, czy Twój partner jest toksyczny.

QUIZ o partnerstwie. Krótki test na toksyczny związek

Będąc z kimś w związku, zwłaszcza wieloletnim, na wiele toksycznych zachowań stajemy się odporni lub po prostu do nich przywykliśmy. Najczęściej nawet nie zastanawiamy się, jak zachowanie toksycznego partnera wpływa na nasze samopoczucie, czy pewność siebie. Niestety prawda jest taka, że to idzie ze sobą w parze. Po czym poznać, że utkwiłyśmy w toksycznej relacji z człowiekiem, który nas nie szanuje? Przede wszystkim należy patrzeć głównie na zachowanie drugiej połówki w życiu codziennym. Usiądź na spokojnie i zastanów się, czy możesz na niego liczyć oraz jak zachowuje się w trudnych dla Ciebie momentach. Pomóc Ci w tym może nasz QUIZ o partnerstwie. Odpowiedz na 10 pytań w teście na toksyczny związek i dowiedz się, czy warto walczyć o tę relację.

QUIZ o partnerstwie. Test na toksyczny związek. Czy Twój partner Cię wyniszcza psychicznie?

Pytanie 1 z 10
Czy czujesz, że w swoim partnerze nie masz wsparcia, za to on oczekuje pełnego oddania z twojej strony i w każdej sytuacji?
Zachowania niszczące związek. Co to takiego wyjaśnia Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych.