Ta piękna kobieta marzy o znalezieniu miłości. Mężczyźni jednak nie chcą się z nią umawiać

i

Autor: TikTok/ @billiebeever_ Ta piękna kobieta marzy o znalezieniu miłości. Mężczyźni jednak nie chcą się z nią umawiać

Pragnie znaleźć partnera

Dramat samotnej mamy. Marzy o znalezieniu miłości, ale mężczyźni nie chcą się z nią umawiać. Wszystko przez jedną rzecz

2023-03-14 9:27

Samotna mama podzieliła się w mediach społecznościowych swoją historią. Billie Beever od dawna marzy o znalezieniu partnera i wielkiej miłość. Niestety mężczyźni nie chcą się z nią umawiać i najczęściej relacja kończy się już na pierwszej randce. Ponoć wszystkiemu winne jest to, czym obecnie zajmuje się kobieta. - Poznaj konsekwencje swoich działań - twierdzą internauci.

Dramat samotnej mamy. Mężczyźni nie chcą się z nią umawiać

Billie Beever kiedyś pracowała jako fryzjerka, a teraz samotnie wychowuje córeczkę. Kobieta od dawna marzy o znalezieniu partnera, z którym będzie mogła spędzić resztę życia. Niestety mężczyźni nie traktują jej poważnie i niemal każda randka kończy się fiaskiem. Kobieta pożaliła się swoimi doświadczeniami w jednym z filmików na TikToku. Okazuje się, że panowie nie widzą z nią swojej przyszłości i związku ze względu na to, czym obecnie się zajmuje. Otóż Billie Beever występuje w filmach dla dorosłych i udostępnia treści w serwisie OnlyFans. - Właśnie dowiedziałam się, dlaczego mężczyźni nie chcą się ze mną umawiać. Mogą być moimi przyjaciółmi, szanować mnie, troszczyć się o mnie, ale... 'nie mogą być ze mną z powodu mojej historii i przeszłości' - mówi w filmiku samotna mama. Kobieta poskarżyła się fanom, że faceci chętnie uprawiają z nią seks, jednak nie chcą pogłębić relacji.

Internauci bezlitośni dla kobiety

Jak twierdzi Billie podczas randek, niejednokrotnie spotkała się z nieuprzejmym traktowaniem ze strony mężczyzn, a nawet wyśmiewaniem przez nich. - Wszyscy mamy przeszłość i wszyscy mamy historię. Jedyna różnica polega na tym, że ja sfilmowałem swoją! Moja jest w aparacie. Jeśli nie chcesz dać mi szansy, tylko wykorzystać moją przeszłość, to ty jesteś problemem, nie ja - zaznacza. Niestety historia kobiety nie spotkała się ze zrozumieniem ze strony obserwatorów. "Jesteś zabawną randką, a nie materiałem na żonę""Poznaj konsekwencje swoich działań" - pisali w komentarzach internauci.

Późne macierzyństwo
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany