Linia życia na dłoni

i

Autor: Shutterstock Linia życia na dłoni

Poznaj swój los zapisany na dłoni

Tajemnicza linia na dłoni, na której wszystko jest zapisane. Jak prawidłowo odczytać z niej swój los? To tu ukryta jest nasza przyszłość

2022-12-06 14:46

Na dłoni każdego człowieka znajduje się wiele linii. Okazuje się, ze każda z nich ma swoje znaczenie i można z niej odczytać los, jaki nas czeka. Jedną z najbardziej rzucających się w oczy jest linia życia. Choć nazwa jest dość wymowna, niewiele osób potrafi prawidłowo odczytać jej znaczenie. O czym mówi linia życia na dłoni zgodnie z chiromancją? Podpowiadamy, jak dobrze ją imterpretować.

Chiromancja - co oznacza linia życia na dłoni

Każdy człowiek ma na swoich dłoniach wiele linii. Niektórzy wierzą, że linie na naszych dłoniach zdradzają prawdę o ich posiadaczach, a nawet, że odkrywają naszą przyszłość. Wróżenie z dłoni, czyli chiromancja znane jest już od czasów starożytnych. Zapewne każdy choć raz w życiu przyglądał się swoim dłoniom i próbował znaleźć na nich znane: linie życia, linie głowy, linie serca, linie losu, linie słońca oraz linie Merkurego. Choć są to dość widoczne linie na dłoni, to nie każdy potrafi je prawidłowo interpretować. Zgodnie z chiromancją co innego o osobie mówi długa linia życia, a co innego, gdy jest ona rozdwojona. Jak wygląda linia życia? Zaczyna się na skraju dłoni pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym i biegnie łukiem, okrążając część kciuka. Wbrew powszechnemu przekonaniu długość linii życia wcale nie oznacza długości życia. Obrazuje ona witalność, zdrowie i motywację do życia.

Linia życia na dłoni. Opis losu

  • Długa linia życia charakteryzuje osoby o doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Idą pewnie przez życia czerpiąc z niego garściami i nie przejmując się przeszkodami.
  • Krótka linia życia tuż przy kciuku - są to osoby nieśmiałe, samotne, introwertyczne. Mają problem z nawiązywaniem relacji z innymi.
  • Rozwidlająca się linia życia - występuje u osób, które są doskonale zorganizowane. Świetnie łączą życie prywatne z zawodowym. Są szczęśliwe i spełnione w życiu. Mają grono zaufanych przyjaciół.
  • Przerwana linia życia - zapowiada kłopoty i zmienność w życiu. Występuje u osób niestałych i niepewnych swojego przeznaczenia.
  • Rozdwojona linia życia - podwójna linia to zapowiedź spełnienia wszystkich życiowych planów i ambicji. To zapowiedź spełnienia w życiu zawodowym i prywatnym.
Sonda
Wierzysz, że z linii na dłoniach można odczytać los?
Znak zodiaku a charakter dziecka - Strzelec
Nasi Partnerzy polecają