Ten kolor oczu mają najseksowniejsze kobiety

i

Autor: Shutterstock

Kolor oczu a osobowość

Taki kolor oczu mają wybitnie inteligentne kobiety. Mężczyźni szaleją na ich punkcie. Kolor oczu a osobowość

2023-09-14 13:14

Okazuje się, że istnieje silny związek między kolorem oczu, a osobowością człowieka. I właśnie idąc tym tropem, mówi się, że kobiety o tym kolorze oczu są obdarzone wybitną inteligencją i urokiem osobistym. Mężczyźni wprost szaleją na ich punkcie i uważają za kobiety wyjątkowo atrakcyjne i seksowne. A co kolor oczu mówi o Tobie?

Kobiety o tym kolorze oczu są dla mężczyzn najatrakcyjniejsze 

Mówi się, że wystarczy komuś spojrzeć w oczy, aby dowiedzieć się, co kryje się w jego duszy oraz jaką jest osobą. Znana jest również teoria, że istnieje silny związek między kolorem oczu, jaki posiadamy z naszą osobowością. Oznacza to, że każdemu kolorowi oczu można przypisać szereg cech osobowości charakteryzujących jego posiadacza. I ponoć to kobiety o tym jednym kolorze oczu są uznawane przez mężczyzn za wyjątkowo atrakcyjne. Chodzi o panie o zielonych oczach. Naukowcy z Uniwersytetu Orebro w Szwecji uważają wręcz, że zielonookie kobiety wybitnie inteligentne. Jednak to nie koniec zalet tych osób. Posiadaczki zielonych oczu są uważane przez mężczyzn za kobiety seksowne i atrakcyjne. Ich magnetyczne spojrzenie przyciąga płeć przeciwną i często te panie cieszą się wianuszkiem adoratorów. Z natury są spokojne, poukładane i można na nie liczyć w każdej sytuacji. Mają wielu przyjaciół i z łatwością nawiązują relacje z innymi.

Kolor oczu a osobowość

A co Twój kolor oczu mówi o Tobie?

  • Niebieskie oczy a osobowość - te osoby łatwo radzą sobie z wyzwaniami i chętnie pomagają innym. To urodzeni organizatorzy z analitycznym umysłem. Są sympatyczni i uprzejmi.
  • Szare oczy a osobowość - osoby kreatywne, o wrażliwej duszy. Typ samotnika o wysoko rozwiniętej wyobraźni.
  • Oczy brązowe a osobowość - urodzeni przywódcy, o dużym temperamencie, godni zaufania.
  • Oczy piwne a osobowość - łatwo odnajdują się w nowych sytuacjach, są empatyczni, lubią dobrą zabawę i rozrywki.
Co oznaczają kolory kwiatów?

QUIZ. Figury i bryły. Potrafisz je nazwać?

Pytanie 1 z 10
Co widzisz na rysunku?
Quiz - figury i bryły