To najstraszniejszy znak zodiaku w całym horoskopie

i

Autor: Shutterstock To najstraszniejszy znak zodiaku w całym horoskopie

Astrologia i horoskopy

Tego znaku zodiaku boją się wszyscy. Najstraszniejszy w całym horoskopie. Skrywa tajemnice i manipuluje innymi

2022-09-02 9:01

To najstraszniejszy znak zodiaku ze wszystkich w całym horoskopie. Według miłośników astrologii jeden z dwunastu znaków zodiaku jest wyjątkowo mało przyjemny. Osoby w nim urodzone często wzbudzają lęk i sprawiają, że inni nie czują się przy nich komfortowo i bezpiecznie. Według gwiazd ten znak zodiaku narażony jest na problemy emocjonalne, kumulują w sobie złą energię i agresję, a w dodatku lubi stawiać się w roli ofiary i manipuluje otoczeniem. Zobacz, który znak zodiaku uchodzi za najstraszniejszy w całym horoskopie.

To najstraszniejszy znak zodiaku. Sprawdź, co mówi o nim horoskop

Każdy z dwunastu znaków zodiaki w horoskopie ma przypisane dobre i złe cechy. Kształtują one naszą osobowość i wpływają na podejmowane decyzje oraz przyszłość każdego z nas. Niektóre znaki zodiaku objęte są parasolem ochronnym od lasu, a inne to prawdziwe demony w ludzkiej skórze. Ich wady potrafią niszczyć życie sprawiają, że osoby urodzone w tych znakach zodiaku stają się mistrzami intryg i kłamstw. Zgodnie z tym, co mówi astrologia szczególnie jeden znak zodiaku potrafi być wyjątkowo nie przyjemny, a nawet budzić lęk u innych. 

Zobacz także: Nie uwierzysz, co mówi o Tobie Twoja godzina urodzenia. O tej godzinie dnia rodzą się wybitni ludzie

Najstraszniejszy znak zodiaku - Ryby 

Według horoskopu Ryby znajdują się pod opieką boga mórz czyli Neptuna. Podobnie, jak wzburzony ocean potrafią być emocjonalne, wybuchowe i wyjątkowo nieobliczalne. Nigdy nie wiadomo, co myślą, na zewnątrz idealnie udają, a w środku kłębią się burzowe chmury. Często tracą kontrolę nad swoimi emocjami i wtedy lepiej ich unikać. Potrafią też stawiać się w roli ofiary i manipulować otoczeniem. Chcą wzbudzać litości i współczucie, jednocześnie sprawiać, że ich bliscy czują się niekomfortowo i lękają się ich reakcji. 

Sonda
Wierzysz, że znak zodiaku może mieć wpływ na charakter człowieka?
Pytamy Warszawiaków o bezpieczeństwo w centrum miasta. Nocą jest bardzo niebezpiecznie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany