Tatuaż dla znaku zodiaku

i

Autor: Shutterstock Tatuaż dla znaku zodiaku

Astrologia

To najbardziej szkodliwe i toksyczne znaki zodiaku. Każda minuta w ich towarzystwie to strata czasu

2022-08-16 6:14

Horoskop wskazuje, że osoby z niektórych znaków zodiaku mają większe skłonności do toksycznych zachowań niż inni. Te znaki zodiaku to najbardziej szkodliwi przyjaciele i partnerzy w całym horoskopie. Myślą tylko o sobie, a bywa, że ranienie innych sprawia im dziwny rodzaj satysfakcji. Zobacz, które znaki zodiaku uchodzą za najbardziej szkodliwe i toksyczne i unikaj ich w swoim życiu.

Horoskop wskaże Ci najbardziej toksyczne znaki zodiaku. Lepiej ich unikać

Każdy z nas ma wady, a ideały nie istnieją. Miłośnicy astrologii wierzą, że wiele cech charakteru zapisana jest nam w gwiazdach i determinuje je nasz znak zodiaku. Byki uchodzą za wyjątkowo uparte, Bliźnięta to mistrzowie niezdecydowanie, a Ryby to urodzeni artyści. Zgodnie z horoskopem niektóre znaki zodiaku przejawiają skłonności do toksycznego zachowania i nie nadają się na partnerów i przyjaciół. Sprawdź, kto znalazł się na liście astrologów i zobacz, które znaki zodiaku są najbardziej szkodliwe i toksyczne. 

Zobacz także: Horoskop tygodniowy 15.08 - 21.08. Dla tych znaków zodiaku zaświeci słońce, a nad tymi zbiorą się burze. Zobacz, co Cię czeka

To 3 najbardziej szkodliwe znaki zodiaku

Toksyczne znaki zodiaku: Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Zodiakalne Koziorożce potrafią być bezwzględne i okrutne. Bywa, że bawi je cierpienie innych i czerpią z niego satysfakcję. Lubią kiedy inni przegrywają i zmuszeni są prosić ich o rady. W głębi serca Koziorożce są bardzo niepewne siebie. 

Toksyczne znaki zodiaku: Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Dwojaka natura Bliźniąt sprawia, że potrafią być one dwulicowe i manipulują otoczeniem. Kiedy nie chcą się do czegoś przyznać namawiają innych, by zrobili to za nich. Są mistrzami udawania i pod pięknym uśmiechem skrywają wiele złośliwości. 

Toksyczne znaki zodiaku: Panna (23 sierpnia – 22 września)

Osoby urodzone w znaku Panny to perfekcjoniści. Tego samego oczekują od otoczenia. Mają bardzo wysokie wymagania, które czasem są wręcz niemożliwe do spełniania. Panny uwielbiają wytykać błędy i nie da się ich zadowolić.  

Sonda
Sprawdzają się Twoje horoskopy?
Do zatrutej Odry w Ciechanowie przyjeżdżają ludzie