Jak obliczyć indywidualną numerologię dnia?

i

Autor: Shutterstock Jak obliczyć indywidualną numerologię dnia?

Numerologia

To twój szczęśliwy dzień? Numerologia ma jasne wskazówki dla każdego z nas. Ważne przesłanie w miłości i biznesie

2023-03-14 12:40

Jak obliczyć numerologię dnia? To łatwiejsze niż się wydaje. Według numerologii każdy dzień ma swoją cyfrę. Cykl jest liczony od jedynki do dziewiątki, a każda z liczb ma swoją wibracje, która wspiera lub przeszkadza w codziennym życiu. Dlatego warto sprawdzić jaki jest dziś dzień i czy Wszechświat wspiera nas np. w rozmowie o pracę, podczas randki czy przy podpisywaniu ważnych umów. Sprawdź, co oznaczają poszczególne cyfry i i jak obliczyć indywidualną numerologię dnia.

Jak obliczyć numerologię dnia? Wystarczy dodać liczby z aktualnej daty. Załóżmy, że planujemy załatwić ważną sprawę np. 13 marca 2023 roku. Żeby obliczyć indywidualną wibrację dnia musimy zsumować tę datę (lub jakąkolwiek inną) z naszą datą urodzenia. Załóżmy więc, że przyszliśmy na świat 12 czerwca 1954 roku. Dodajemy więc do siebie następujące cyfry: 1+3+3+2+2+3= 14, a 1+4 = 5. Teraz obliczamy swoją indywidualną liczbę czyli: 1+2+6+1+9+5+4=28, a 2+8= 10 czyli nasza liczba to 1. Teraz pozostaje dodać do siebie 5+1, i wychodzi, że indywidualna wibracja dnia to 6. Szóstka niestety nie sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji. Który dzień będzie lepszy do podpisywania umów? Sprawdź, co oznaczają poszczególne wibracje dnia.

ZOBACZ TEŻ: To, ile masz wzrostu ma znaczenie. W numerologii mówi wiele o Tobie. Takie osoby są cały czas zazdrosne i nie potrafią zaakceptować sukcesów innych

Spis treści

  1. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 1
  2. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 2
  3. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 3
  4. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 4
  5. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 5
  6. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 6
  7. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 7
  8. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 8
  9. Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 9

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 1

Jedynka oznacza genialny dzień. Jeśli twoja indywidualna numerologia dnia wynosi 1 wykorzystaj ten czas maksymalnie. To świetny dzień na rozpoczynanie działań, który chroni przed niekorzystnymi konsekwencjami. To najlepszy dzień na złożenie CV, rozpoczęcie nowej pracy czy podróży. Doskonały moment na składnie rożnego rodzaju podań i pism, które nadają bieg sprawom. Tego dnia warto składać wniosek o kredyt, jednak pod warunkiem, że to jedynka po pełni Księżyca.

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 2

Dwójka to dobry dzień na negocjacje i kończenie działań, które zapoczątkowaliśmy przy wibracji jedynki. Znakomity czas, by zadbać o zdrowie. Zaplanuj wtedy wizyty u lekarza czy stomatologa. To także dzień, w którym potrzebujemy kontaktu z innymi ludźmi. Jesteśmy też bardziej wrażliwi, więc warto wybrać się na koncert, do kina czy muzeum. Tego dnia lepiej nie podejmować ważnych życiowych decyzji, ponieważ działamy pod wpływem impulsu.

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 3

Trójka w indywidualnej wibracji dnia, to doskonały czas na spotkania towarzyskie. Dzień, który nastraja nas optymistycznie do wszystkiego wokół. Zakładamy różowe okulary, co nie sprzyja racjonalnemu podejmowaniu decyzji. Lepiej nie prowadzić wtedy negocjacji i innych zobowiązujących rozmów. Słów będzie wiele, ale efekt żaden.

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 4

Czwórka w indywidualnej wibracji dnia zapowiada pracowity czas. Długi, męczący dzień ale dający wiele satysfakcji. Działania podjęte przy wibracji cyfry 4 mają długoterminowe skutki. To dobry dzień na rozpoczęcie pracy, a także na zakup nowych urządzeń, które będą służyły przez wiele lat. Jednak muszą to być nowe sprzęty. Używany samochód kupiony tego dnia będzie wymagał częstych napraw.

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 5

Piątka w indywidualnej wibracji dnia nie nadaje się na żadne początkowe działania. Przyciąga negatywne sytuacje. Sprawia, że jesteśmy nerwowi i łatwo popadamy w konflikty. Kiedy dniem rządzi cyfra 5 trudno jest zachować spokój. Podpisanie umowy o pracę nie daje możliwości rozwoju kariery, a sama praca powoduje frustracje. Lepiej nie robić także zakupów, bo produkty mogą okazać się wadliwe lub nietrwałe. Zrezygnujmy również z dalekich podróży - mogą okazać się kłopotliwe. Piątka jest za to dobrym dniem do płacenia rachunków i wysyłania korespondencji – listy szybko dotrą do adresata.

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 6

Numerologia dnia z szóstką nie sprzyja podejmowaniu wiążących decyzji. Nie udadzą się także poważne zakupy, którym będzie towarzyszyć brak zdecydowania. 6 w numerologii dnia jest czasem dla rodziny. Sprzyja nadrobieniu zaległości w relacjach. To także dzień, w którym towarzyszy nam energia miłości, przychylności i opieki. Dobry czas na zadbanie o zdrowie.

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 7

Siódemka w indywidualnej wibracji dnia daje skupienie i jest bardziej wymagająca. Doskonały dzień na spotkania biznesowe i zakupy. Dobry na rozmowę z szefem o podwyżce. Świetny czas na zapisanie dziecka do przedszkola lub szkoły. Warto wtedy także pomyśleć o sobie i zapisać się na kurs lub przystąpić do egzaminów.

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 8

Ósemka w indywidualnej wibracji dnia to doskonały czas dla działań biznesowych, które mają krótki czas realizacji. Dobry dzień na rozpoczęcie pracy. Czas w którym warto być sprawiedliwym, bo krzywdzące działania zadziałają odwrotnie w naszym kierunku. To także dobra data na złożenie wniosku o kredyt o ile 8 wydarzy się po pełni Księżyca. Wibracja ósemki w dniu sprawia także, że musimy trzymać nerwy na wodzy, bo łato możemy popaść w konflikt, a nawet spowodować kolizję drogową.

Jaki to będzie dzień? Numerologia dnia z indywidualną wibracją 9

Dziewiątka w indywidualnej wibracji dnia nie daje szans na realizacje działań długoterminowych. Jednak to doskonała data na odzyskanie długu, zadziała wtedy rozmowa przez telefon. To także dobry dzień na załatwienie sprawy, która ciągnie się od jakiegoś czasu i nie daje nam spokoju np. zerwanie toksycznych relacji. Doskonały czas na złożenie wypowiedzenia z pracy – odejdziemy bez komplikacji.

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Tak Przemyśl cieszył się z 10 milionów zebranych dla Frania
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany