Horoskop dzienny [GALERIA]

i

Autor: pixabay.com

Strefa beauty

Wieść się niesie, że ten znak zodiaku może zostać oszukany. Przepowiednia z horoskopu mówi o wielkiej naiwności. Ten znak zodiaku może utracić wielkie bogactwo

2023-08-26 4:57

Przepowiednia dla znaków zodiaki z horoskopu na wrzesień ostrzega jeden znak zodiaku. Układ planet sprawi, że stanie się on miej czujny i bardziej łatwowierny, a jego wrodzona naiwność i wiara w dobre intencje innych może skutkować tym, że ktoś go oszuka. Ten znak zodiaku zaufa złej osobie, która pozbawi go czegoś bardzo cennego. Horoskop przestrzega: ten znak zodiaku we wrześniu 2023 powinnam być czujny.

Horoskop ma ważne ostrzeżenie dla jednego znaku zodiaku. Musi zachować czujność

Przepowiednia z horoskopu na wrzesień przestrzega. Jeden ze znaków zodiaku może zostać oszukany, a jego dobre serce wykorzystane. Wrzesień 2023 może przynieść mu utratę czegoś bardzo ważnego, a strata będzie wyjątkowo bolesna. Horoskop wskazuje, że tym znakiem zodiaku będą Ryby. Na co dzień charakteryzują się one dobrą duszą. Zodiakalne Ryby są pełne empatii i współczucia wobec innych. Niestety, w najbliższym czasie owe dobre serce Ryb zostanie mocno wykorzystane. W życiu zodiakalnych Ryb pojawi się osoba, która bezceremonialnie je oszuka i naciągnie. Kłamstwem oraz manipulacją sprawi, że Ryby zapragną jej pomóc i będą kierowały się współczuciem wobec innych. Astrologia przestrzega Ryby, by w najbliższych tygodniach był uczulone na potencjalnych naciągaczy i nie dawały się wplątać w niejasne sytuacje. Zaufanie niewłaściwej osobie może być bowiem dla Ryb bardzo bolesne. Horoskop wskazuje, że mogą zostać nawet okradzione, a strata będzie bolesna. 

Zobacz również: Pojawia się raz na trzy lata i uderza mocno. Niebieski Księżyc ma skutki uboczne i nie bierze jeńców. Co się wydarzy podczas niezwykłej pełni Księżyca w sierpniu?

Sonda
Interesujesz się astrologią?
Tak zaczęła się kariera Budki Suflera. Historia z Koprem