Horoskop na weekend 31 grudnia 2022 - 1 stycznia 2023. Co czeka Cię w sylwestra i Nowy Rok

i

Autor: pixabay.com

Astrologia i horoskopy

Wyjątkowy układ planet sprawi, że te znaki zodiaku wiosną 2023 przejdą kosmiczny rytuał przejścia. To będzie odrodzenie i przepowiednia nowego świtu na horyzoncie

2023-02-02 4:01

Astrologia w ostatnim czasie zapewniłam nam pełne spectrum emocji. Niektóre znaki zodiaku musiały mierzyć z emocjonalną burzą, która na dobre odmieniła ich życia. Sytuacja na świecie sprawiła, że wiele osób w układzie planet i gwiazd zaczęła szukać odpowiedzi i wskazówek dotyczących przyszłości. W 2023 roku astrologia i horoskop zaplanowały wiele zmian. Dla wybranych znaków zodiaki wiosna 2023 będzie wyjątkowym okresem w życiu. Układ planet sprawi, że znaki zodiaku wejdą w kosmiczny rytuał przejścia.

Przepowiednia dla znaków zodiaku 2023. Dla tych znaków zodiaku to będzie przełomowy czas

Ostatnie lata są dla ludzkości trudne. Również astrologia wystawia nam na próby i wskazuje nowe ścieżki do podążania. Osoby wierzące w magiczną moc ezotetyki są zdania, że żyjemy w bardzo znaczących czasach i całkiem niedługo czeka nas wielki przełom. Okazuje się, że 2023 rok nie zwolni tempa, a dla niektórych znaków zodiaku będzie przełomowy. Jedne znaki zodiaku czeka nowy etap w życiu i zamknięcie starej księgi, inne zaś zmierzą się z nowymi problemami, a emocjonalnej burzy nie będzie końca. Jak podaje serwis elle.pl już na wiosnę czeka nas coś wyjątkowego. Po raz pierwzy od 29 lat Saturn ponownie znajdziesz się w znaku Ryb i zostanie w nim przez najbliższe 3 lata. Proces ten rozpocznie się od 7 marca 2033 i będzie zwiastował wielkie zmiany w horoskopie. Sprawi, że otaczająca nas rzeczywistość nabierze kolorów, a odcienie szarości odejdą w niepamięć. Okres Saturna w znaku Ryb będzie szczególnie wyjątkowy dla osób urodzonych w latach 1993-1996oraz 196401967. Zaczną one bardziej ufać swojej intuicji i rozpoczną zmiany, które pokierują ich życiem w najbliższych latach. Dla osób urodzonych w znaku Ryb będzie to okres wewnętrznego rozkwitu oraz doświadczania nowych rzeczy. 

Zobacz także: Co widzisz na tym obrazku? Szybki test wyjawi Twoje wady i największe lęki. Liczy się pierwsze wrażenie

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Kameleon Kajek w poważnych tarapatach
Nasi Partnerzy polecają