Dzień Babci 2022: Wierszyki, najpiękniejsze życzenia

i

Autor: SHUTTERSTOCK Dzień Babci 2022: Wierszyki, najpiękniejsze życzenia

Dzień Babci i Dziadka 2023

Chwytające za serce życzenia na Dzień Babci i Dziadka. Najpiękniejsze wierszyki z okazji ich święta. Krótkie i gotowe do wysłania

2023-01-20 17:13

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka składamy w najbliższy weekend. 21 i 22 stycznia swoje święto obchodzą nasi ukochani dziadkowie. Składamy im najpiękniejsze życzenia na Dzień Babci i Dziadka, wręczamy prezenty, spędzamy wspólnie czas. Wszystko po to, aby im podziękować za miłość i obecność w naszym życiu. Krótkie wierszyki, które dosłownie chwytają za serce są najlepszym sposobem na okazanie im wdzięczności.

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Dzień babci i Dziadka to doskonała okazja, aby podziękować im za miłość, jaką nas darzą oraz za ich obecność w naszym życiu. 21 i 22 stycznia wysyłamy wszystkim babciom i dziadkom najpiękniejsze życzenia. Poniżej znajdziesz gotowe wierszyki, które możesz skopiować i wysłać ukochanym dziadkom w wiadomości tekstowej.

W poniedziałki - pomyślności, a we wtorki-kosz radości, w środy, czwartki-precz zmartwienia! Niech i w piątki strapień nie ma.

Kochana babciu, kochany dziadku, dziś wam przynoszę po jednym kwiatku, do tego dokładam serdeczne życzenia, niech wam się spełnią wszystkie marzenia!

W dniu Święta Dziadka i Babci zamiast poczciwych kapci, od wnuków serdeczne życzenia - niech się Wam spełnią Wasze marzenia. Bo nie jest za późno na ten uśmiech na twarzy, płynący ze spełnienia marzeń.

Aby babcia i dziadziunio w zdrowiu długo żyli. Aby uśmiech dla nas mieli w swojej każdej wolnej chwili.

Na Dzień Babci i Dzień Dziadka chcę Wam złożyć serdeczne życzenia, byście lat setnych dożyli, nie wiedząc, co to zmartwienia.

W dniu tak uroczystym, w dniu Waszego święta, składam Wam życzenia, o Was pamiętam. By życie Wasze kwiatami było usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek.

Tobie, mój kochany dziadku życzę szczęścia i dostatku. Uśmiechaj się zawsze, bo kocham Cię szczerze w domu, w kinie i na spacerze.

Wesołe słońce, wesoło patrzy i ciepły uśmiech posyła babci. I ja też, Babciu, mam dziś dla Ciebie uśmiech jak słonko jasne na niebie.

Za co Polacy kochają swoje babcie? Sonda z okazji Dnia Babci i Dziadka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany