Taśma policyjna

i

Autor: se.pl zdjęcie ilustracyjne

Makabryczne znalezisko

Dokonał przerażającego odkrycia w swoim domu. Budynek był rzadko odwiedzany

2023-04-26 13:20

W środę, 26 kwietnia w domu przy ul. Krakowskiej w Gorlicach właściciel znalazł zwłoki mężczyzny. Jak przekazał nam asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy komendanta KPP Gorlice, na miejscu ciągle trwają czynności służb. Na ten moment śledczy nie potwierdzają jeszcze tożsamości denata oraz przyczyny jego zgonu. Dom nie był na stałe zamieszkiwany, stąd zwłoki mogły się w nim znajdować od dłuższego czasu.

Gorlice. Znalazł zwłoki mężczyzny w swoim domu. Budynek był rzadko odwiedzany

W domu przy ul. Krakowskiej w Gorlicach zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Jak przekazał "Super Expressowi" asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy komendanta KPP Gorlice, zgłoszenie o makabrycznym odkryciu funkcjonariusze otrzymali około godz. 10.30. Na miejscu wciąż pracują śledczy. Trwają oględziny ciała, które jest już w stanie rozkładu. Dom nie był na stałe zamieszkiwany i właściciel rzadko go odwiedzał, stąd zwłoki mogły tam leżeć od dłuższego czasu. Na ten moment mundurowi nie potwierdzają tożsamości denata. Nie ma również stuprocentowej pewności, że zmarł on z przyczyn naturalnych, a nie w wyniku działania innych osób. Okoliczności tragedii zostaną wyjaśnione w trakcie prowadzonego postępowania. Prawdopodobnie prokuratura zleci przeprowadzenie sekcji zwłok.

Niewykluczone, że zmarłym jest poszukiwany 52-latek z miejscowości Kryg (powiat gorlicki). Zaginął on na początku kwietnia, a policja opublikowała komunikat z prośbą o pomoc w jego odnalezieniu. 

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Strzelił kobiecie w brzuch