DRAMATYCZNA akcja poszukiwawcza w gęstej mgle i ciemnościach. Pies tropiący w akcji

2019-11-19 12:27 Adrian Teliszewski
DRAMATYCZNA akcja poszukiwawcza w gęstej mgle i ciemnościach. Pies tropiący w akcji
Autor: Free-Photos/cc0/pixabay DRAMATYCZNA akcja poszukiwawcza w gęstej mgle i ciemnościach. Pies tropiący w akcji

Przez dwa dni policjanci z psem tropiącym i strażacy próbowali znaleźć 23-letniego mężczyznę, który po rodzinnej kłótni wyszedł z domu i nie dawał znaków życia. Poszukiwania zaginionego odbywały się w skrajnie trudnych warunkach, po zmroku i przy gęstej mgle. Akcja miała szczęśliwy finał. Mężczyźnie nie stało się nic złego, bez uszczerbku na zdrowiu mógł wrócić do domu.

Zaginięcie mieszkańca powiatu bocheńskiego zostało zgłoszone w piątek, 15 listopada. Zaniepokojona rodzina przyznała, że mężczyzna zniknął po domowej kłótni. Funkcjonariusze policji z Bochni i Nowego Wiśnicza zaangażowali w poszukiwania psa tropiącego, o pomoc została również poproszona straż pożarna. Akcja trwała do późnych godzin nocnych i była prowadzona przy gęstej mgle. Początkowo nie przynosiła rezultatu.

23-latka znaleziono dopiero w sobotę około godz. 11.00. Przebywał on na terenie niezamieszkałej posesji w miejscowości Królówka (gm. Nowy Wiśnicz). Zaginiony mężczyzna twierdził, że ukrył się przed członkami rodziny, z którymi był pokłócony i wcale nie chciał być znaleziony. Uciekinier został przebadany przez zespół pogotowia ratunkowego, lecz jego zdrowiu nic nie zagrażało.