GROZA na przejeździe kolejowym! Kobieta zignorowała czerwone światło!

i

Autor: pvdv63/cc0/pixabay Nieuwaga kobiety kierującej samochodem mogła doprowadzić do tragedii

GROZA na przejeździe kolejowym! Kobieta zignorowała czerwone światło!

2020-01-30 10:05

Nieuwaga kobiety kierującej audi mogła doprowadzić do tragedii. Na przejeździe kolejowym w Łowczówku (gm. Pleśna) zignorowała ona czerwone światło i w ostatniej chwili zahamowała przed nadjeżdżającym pociągiem. Życie uratował jej prawdopodobnie pasażer kolejnego samochodu, który głośnym krzykiem ostrzegł przed grożącym niebezpieczeństwem.

Do zdarzenia doszło w środę (29 stycznia) przed południem. Kobieta siedząca za kierownicą osobowego audi doprowadziła do groźnej sytuacji na drodze. Nie zatrzymała ona pojazdu, mimo prawidłowo działającej sygnalizacji świetlnej. Czerwone światło wskazywało, że za chwilę przejedzie tamtędy pociąg i rzeczywiście skład dolnośląskich kolei zderzyłby się z osobówką, gdyby kobieta nie zdążyła w ostatniej chwili wyhamować. 

Kobieta zawdzięcza życie pasażerowi samochodu jadącego za nią. Głośnym krzykiem ostrzegł on ją o grożącym niebezpieczeństwie. Dzięki temu skończyło się tylko na kolizji i drobnym uszkodzeniu pojazdów. Kierująca audi za swoje zachowania została ukarana mandatem.