Pijany kierowca spowodował wypadek

Koszmarna kraksa pod Tarnowem! Dwie kobiety w ciąży trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu

2024-04-12 17:47

Po czołowym zderzeniu toyoty z kią trzy osoby trafiły do szpitala. Wśród poszkodowanych są dwie kobiety w ciąży, podróżujące pojazdem koreańskiej produkcji. W ich auto uderzyła toyota kierowana przez pijanego mężczyznę. Sprawca wypadku miał w organizmie 1,54 promila.

Kraksa na obwodnicy Wojnicza. Trzy osoby w szpitalu, w tym dwie ciężarne kobiety

Na obwodnicy Wojnicza (powiat tarnowski) wieczorem w czwartek, 11 kwietnia doszło do potwornej kraksy. W wypadku brały udział dwa samochody przewożące łącznie trzy osoby. Całą trójka uczestnicząca w czołowym zderzeniu trafiła do szpitala. Wśród poszkodowanych są dwie kobiety będące w ciąży. Poruszały się one osobową kią, w którą uderzyła toyota prowadzona przez mężczyznę. 

- Obie panie doznały urazów układu kostnego oraz ogólnych potłuczeń, obie też były w ciąży - relacjonuje tarnowska policja.

Siła zderzenia była tak duża, że wyrzuciła kierującego toyotą z samochodu na drogę. Mężczyzna jest w stanie ciężkim. Z ustaleń mundurowych wynika, że to właśnie on był sprawcą nieszczęścia. Poniżej dalsza część artykułu.

Kierowca toyoty był pijany

Badanie wykazało, że kierowca toyoty miał w organizmie 1,54 promila alkoholu. To wykonany przez niego manewr doprowadził do kraksy.

Ustalono, że bezpośrednio za samochodem toyota jechał świadek, który wskazał, że jadący przed nim pojazd, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem kia, który jechał w stronę Brzeska - informuje policja.

Sonda
Czy sędziowie są zbyt łaskawi dla pijanych kierowców?
Zwyrodnialec skatował swoją 17-letnią partnerkę. Ciosy jak z MMA

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki