Straszna śmierć kobiety za kółkiem

Olesno. 43-latka wjechała oplem w słup. Kobieta zginęła na miejscu

2023-02-21 16:30

Tragiczna śmierć 43-letniej kierującej samochodem marki opel. Policjanci w nocy, 21 lutego dostali informację, że w miejscowości Olesno w Małopolsce na polu uprawnym znajduje się rozbity samochód. Gdy przybyli na miejsce, znaleźli pojazd, a obok ciało kierującej nim kobiety.

Wypadek w Olesnie. Nie żyje 43-latka

Tragiczny wypadek miał miejsce we wtorek, 21 lutego w nocy. Policja otrzymała informację około godz. 4.00, że na polu w Olesnie przy ul. Sucharskiego znajduje się rozbity opel. Na miejsce udały się służby. - Policjanci stwierdzili, że doszło do wypadku drogowego a w pobliżu znaleźli zwłoki kobiety - podaje policja z Dąbrowy Tarnowskiej. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki opel, jadąc w kierunku miejscowości Olesno od miejscowości Wola Żelichowska, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód zjechał z prawego pasa jezdni na pobocze, następnie dachował i uderzył w słup trakcji energetycznej - dodają mundurowi.

Kobieta zmarła przed przyjazdem służb ratunkowych. Na miejscu pracowali policjanci dąbrowskiej drogówki oraz grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczono ślady, sporządzono dokumentację fotograficzną. Pojazd zabezpieczono do dalszych czynności. Śledztwo w sprawie tragicznego wypadku w miejscowości Olesno w Małopolsce będzie trwało.

Sonda
Dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?