Przekazała bliskim przerażającą wiadomość o porwaniu córeczki. Nieprzytomna 21-latka znaleziona wśród rozsypanych tabletek

i

Autor: Hasty Words/cc0/pixabay Młoda matka została znaleziona wśród rozrzuconych tabletek. Rany na jej ciele świadczyły o próbie samobójczej / zdjęcie ilustracyjne.

Dramat w Tarnowie

Przekazała bliskim przerażającą wiadomość o porwaniu córeczki. Nieprzytomna 21-latka znaleziona wśród rozsypanych tabletek

2023-02-17 10:34

Dramat w Tarnowie! Młoda matka poinformowała bliskich, że jej córeczka została porwana. Ta wiadomość okazała się nieprawdziwa, ponieważ w rzeczywistości 21-letnia kobieta poprosiła przyjaciółkę, by pozostawiła dziecko w oknie życia. O sprawie poinformowano policję. Funkcjonariusze siłą weszli do mieszkania młodej matki. Nieprzytomna kobieta leżała na łóżku z nożem w ręce. Dookoła niej porozrzucane były tabletki.

Dramat w Tarnowie. Młoda matka poinformowała o porwaniu córeczki. 21-latka targnęła się na swoje życie

W środę, 15 lutego w Tarnowie rozegrał się rodzinny dramat. Młoda matka poinformowała bliskich, że jej córeczka została porwana. Wiadomość była fałszywa, ponieważ w rzeczywistości 21-latka poprosiła przyjaciółkę, by zaniosła dziecko do okna życiaRozmawiając z przyjaciółką kobieta zachowywała się dziwnie, jakby była pod wpływem leków lub alkoholu. Przyjaciółka nie spełniła jej prośby i zamiast do okna życia, zaniosła niemowlę do krewnej 21-latki. O sprawie została również poinformowana policja. Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania młodej matki. Nikt nie otwierał im drzwi, więc podejrzewając, że mogło dojść do nieszczęścia, zdecydowali się na wejście siłowe.

W mieszkaniu znaleźli nieprzytomną 21-latkę, która leżała na łóżku. W ręce trzymała nóż, a na jej ciele były widoczne ślady po samookaleczeniu. Dodatkowo wokół niej były rozrzucone tabletki. Młoda matka, po dokonanej próbie samobójczej trafiła do szpitala. Przebadana przez medyków została również jej córeczka, na szczęście nic jej nie dolega. Dalsze kroki w tej sprawie będzie podejmował sąd rodzinny.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys bądź masz myśli samobójcze, zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • Strona internetowa pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy depresja to problem, z którym walczy się w Polsce w odpowiedni sposób?

Czym jest wypalenie rodzicielskie i dlaczego boimy się do niego przyznać?

Posłuchaj ważnej rozmowy o trudach rodzicielstwa.

Listen on Spreaker.